Foto: My Astral Life

2020 aasta lõpu eel ootab meid ülisuurte astroloogiliste sündmuste periood:

21. detsembril ühinevad Jupiter ja Saturn Veevelaja alguskraadil, kuulutades uue, Veevalaja Ajastu algust.

Sellel perioodil on äärmiselt ebasoovitatav võtta ette mingeid suuri muutusi: alustada midagi uut, sõita tundmatusse paika, teha spontaanseid oste. Praegu on oluline jääda sinna, kus oled seni olnud. Samal ajal võivad ka osad inimesed ja asjad kuidagi iseenesest teie elust vaikselt kaduda. Suurenenud on traumaoht. Tavapärased ohutusskeemid võivad anda tagasilöögi. Üldiselt on see periood, mis on targem rahulikult kodus mööda saata. Lükake kõik olulised ettevõtmised ja otsuste vastuvõtmised edasi ajaks peale 13. jaanuari 2021, kuna te ei näe kogu suurt pilti/plaani ja ei oska ette näha oma valikute tagajärgi.

Kõik Suure Ülemineku perioodi sündmused on suurt saatuslikku tähendust omavad. 2020. aasta varjutuste perioodi lõpuperiood sai alguse 15.11. kuu loomisega Skorpionis ja lõppeb 13. jaanuaril 2021 kuu loomisega Kaljukitses.

Sel 59 päevasel perioodil ootab meid ees kaks varjutust:

  • Kuu poolvarjutus mis toimus eile 30.11 Kaksikute tähtkujus
  • Päikese täisvarjutus 14.12.2020 Amburis.

Muutused ja sündmused nendega seoses toovad endaga meeldivaid sündmusi nagu tutvumine tulevase kaasaga, kes on saatusest ettemääratud, uue töö leidmist, mis mõjutab kogu edasise karjääri edukat arengut. Siiski tuleb arvestada sellega, et sellistel perioodidel aset leidvad sündmused on suures osas sellised, mis annavad meile kogemuse, mille me peame läbi elama ja saama. Kogemus, mis vaja saada, ei ole aga alati seotud õnne ja rahu tundega, mille poole me kõik pürgime.

Varjutuste mõju hakkab tunda saama juba 1-2 kuud ette, vahel isegi veel varem, sõltuvalt inimese sünnikaardi aspektidest. Mida tugevamad on varjutuse aspektid sünnikaardi suhtes, seda varem hakkavad nad tunda andma ja seda pikaajalisemad on ka kaasnevate muutuste järelmõjud.

Varjutuste mõju perioodi ajal toimuvad epohhilikud astroloogilised sündmused, mida nimetatakse Suureks Muutuseks ehk elemendivahetuseks: Jupiter ja Saturn ühinevad Veevalajas, kuulutades meile harjumuspärase materiaalse maailma täielikult muutvat ja 200 aastat kestva progressiivse Veevalaja Ajastu algust.

Jupiteri ja Saturni tsükkel on maailma ajaloos ja sotsiaalsetes protsessides määrava tähtsusega. Jupiter ja Saturn ühinevad iga 20 aasta tagant. Seda nimetatakse muutuseks, kuna sellega kaasnevad alati muutused poliitikas, majanduses ja finantssektoris, riikides ja valitsustes, sotsiaalsetes ja ühiskondlikes protsessides. Teisisõnu, Jupiter ja Saturn mõjutavad ajaloo käiku.

Jupiteri ja Saturni 20 aastane tsükkel jaguneb järgmisteks pikemaajalisteks tsükliteks:

  • 60 aastat. Selle 60 aastase perioodi jooksul toimuvad Jupiteri ja Saturni ühinemised ühes ja samas sodigaagi trigooni elemendis. Seda nimetatakse Väikeseks Muutuseks. Kõikides elemendi sodiaagimärkides ühinevad nad kolm korda (mõnikord isegi neli korda), enne kui lähevad üle järgmise elemendi sodiaagimärkide juurde.
  • 200 aastat. Iga 180-240 aasta järel vahetavad Jupiter ja Saturn elementi. Näiteks lõpetavad maa elemendi märkides käimise ja alustavad ühinemist õhu elemendi märkides (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja). Seda 180-240 aastast Jupiteri ja Saturni nimetatakse Suureks Muutuseks.
  • 960 aastat. Selle ajaga teevad Jupiter ja Saturn täistiiru peale kõikidele sodiaagimärkidele, ühinedes 3-4 korda ühe ja sama elemendi ühes ja samas sodiaagimärgis, kuni nad alustavad taas oma tsüklit Jäärast, millest algab kogu sodiaagiring. Ka seda nimetatakse Suureks Muutuseks ehk elemendivahetuseks.

Nüüd, 2020 algab Suur Muutus õhumärgis, mil järgmise 200 aasta jooksul ühinevad Jupiter ja Saturn õhu elemendi sodiaagimärkides – Veevalajas, Kaksikutes ja Kaaludes. See aga toob endaga kaasa materiaalsete väärtuste kui peamise arengu liikumapaneva jõu epohhi lõpu ja algab hoopis teistsugune ajastu, mil kõik saab arenema täiesti teistsugustel ja meile harjumatutel alustel. Peamisteks väärtusteks saavad erinevad inimeste vabadused ja õigused, mis aga peamine – tohutu tehnoloogiline progress, mis muutub plahvatuslikuks juba lähima 20 aasta sees. Harjumuspäraste materiaalsete ja ettearvatavate ning kindlate süsteemide asemele tulevad virtuaalsed süsteemid ja maailmad meie elu kõigis sfäärides.

Veevalaja Ajastu peamiseks evolutsiooniliseks ülesandeks saab ühiskonnale uute oskuste, meetodite ja vahendite arendamine teiste inimeste ja maailmaga suhtlemiseks igapäevastes olmeküsimustes: kontaktid ja sidemed, tutvused ja suhtlus, äriprotsessid ja õpingud, reisimine ja liikumine.

Selle ülemineku jaoks peab muidugi toimuma murranguline muutus teadvuses, ideoloogias, maailmapildis. Isiklikul tasandil avaldub osaline kuuvarjutus kui möödunud eluetapi lõpp, kui jätame hüvasti millegagi, mis on oma aja ära elanud, koos mõnede ebaoluliste viiside ja vahenditega suhtlemiseks teiste inimeste ja maailmaga. Vananenud ühendused, kontaktid, tutvused, äriprotsessid viiakse lõpule vabatahtlikult või sunniviisiliselt, sõltuvalt teadlikkuse tasemest ja meie isiklikust valmisolekust muutuda ja üles ehitada vastavalt uue ajastu põhimõtetele.

14. detsembril 2020 kell 16:17 toimub Päikese täielik varjutus. See on esimene varjutus, mis avaldub uue eluprogrammi algusena, mille eesmärk on maailmapildi laiendamine ja murranguline muutmine, laienemine, kasv ja uute globaalsete suundade väljatöötamine. Tuleb mõelda ja tegutseda strateegiliselt, seada endale ambitsioonikamad eesmärgid ja arengueesmärgid mitte ainult järgmiseks aastaks, vaid 20 aastaks edasi – kogu eelseisva väikese Jupiteri ja Saturni tsükli jaoks.

Kaksikute-Amburi teljele lähenevate varjutuste mõjul saab järgmise 2,5 aasta jooksul meie arengule oluliseks kõik, mis on seotud teiste inimestega läbirääkimiste pidamise, nendega usaldusväärsete sidemete loomise ja partnerluse korraldamise, maailmaga suhtlemise uute vormide õppimise võimalusega. Mõnel juhul saab enamikule meist toimuvad üritused programmiks üheks aastaks. Muudel juhtudel, kui see mõjutab olulisi planeete ja sünnikaardi punkte, moodustatakse see programm 9-18,5 aastat ette.

Kes mõistab inglise keelt, võib ise guugeldada: “Age of Aquarius”, “The Great Mutation” ja vene keeles samal teemal. Inspireerituna Kehakeel postitusest.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuu seis detsembriks 2020
Järgmine artikkelSõnumid 7.-13. detsembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi