Püüdkem aru saada inimestest ja tundkem neile kaasa. Kui inimest on kasvatatud ühe kindla mõtteviisi, maailmapildi või põhimõtete järgi ning mingil hetkel esitada eelnevatele kasvatusmeetoditele vastukäivaid väited, mis ärritavalt mõjuvad, siis on neid lihtsam mõista, kui teame, et neid vaesekesi vaevab nähtus nimega “kognitiivne dissonants”. Vaatame lähemalt siis antud diagnoosi.

Foto: freshneasybuzz.blogspot.com

Sisemine rahu on teekond, millelt järjest enamad meist end leiavad. Argipäev toob üldsuse Maal järjest lähemale arusaamale, et meil on piiramatul hulgal määramatut potentsiaali ja võimekust luua midagi uut planeedile ja selle inimestele. Paljud meist hakkavad märkama, et armastusest tegutsedes on rahu ja mõistmine muutuse võtmeks.

Muutus, mida sa siin maailmas näha tahaksid, on reis ise. Me võime kasutada infot ja sündmusi, mis manifesteeruvad meie ees, et näha veelgi selgemalt ja mõista, et on olemas ettekujutused reaalsusest, millest me veel aru ei saa. Suurem osa meieni jõudvast infost tuleb hirmu, vägivalla ja teadvusega manipuleerimise kohast.

Kui ma ütlen teadvusega manipuleerimine, pean ma silmas reaalsust ja keskkonna, mida me tajume endi ümber, mis tekitab meie tõe, mis on mõjutatud eliitgrupi inimeste ja nende poolt juhitavate korporatsioonide poolt. See reaalsus on mõjutatud ja kasutatud viisil, mis kahjustab meie taju selleks, et me tegutseks robotitena, ilma küsimusi esitamata.

Kes on vastutav selle eest, milline on maailm tänasel päeval? Meie, meie oleme töövahendiks et luua mistahes reaalsust me tahame Maale. Meie teadvus on avatud manipuleerimistele kuni me ärkame ja mõistame, et miski pole nii, kui paistab. Kui me astume kõrvale meie programmeeritud elust ja näeme, mis tegelikult on planeedil toimunud, kuidas ühed manipuleerivad meiega hoides meid jõuetuna ja meie saame hakata looma sellist planeeti nagu me tõeliselt tahame.

Kas meie unistused ja soovid ikka on meie endi omad, või on need meisse programmeeritud?

Foto: www.nancypochisbank.com

Kognitiivne dissonants on mõiste, mida kasutatakse moodsas psühholoogias, kirjeldamaks ebamugavustunnet, kui meil on kaks või enam konfliktset ideed, uskumust või väärtust. See näitab, et meil on sisemine sund hoida kinni meie uskumustest ja suhtumistest, vältimaks ebamugavustunnet ja ebastabiilsust. Vahel hoiavad inimesed kinni väga tugevast uskumusest ja hetkest, kui esitatakse uskumuse vastu käivad tõendid, on uued esitatud tõendid vastuvõetamatud. Kui meie uskumuse vastu käivad tõendid tekitavad meis suure ebamugavustunde, nimetatakse seda kognitiivseks dissonantsiks. Jõuline motiiv tunnetusliku kooskõla säilitamiseks võib tekitada irratsionaalse käitumise ja mõtted. Meil on palju tunnetusi maailma ja iseenda kohta; kui need põrkuvad, luuakse erinevus, mis tekitab pingeseisundi. Kognitiivse dissonantsi kogemus võib olla päris ebameeldiv – me oleme sunnitud seda vähendama või likvideerima, või siis peame minna laskma sellel uskumusel, millest oleme kinni hoidnud ja avama end uutele võimalustele.

Inimkond on programmeeritud uskuma väga erineva tasemega palju erinevaid valesid. Tänasel päeval läbib kogu planeet massilist transformatsiooni. Üks selle transformatsiooni aspekte on läbipaistvus. Meie mõistused hakkavad taipama minevikumanipulatsioone, mis on meid saatnud igapäevaselt läbi peavoolimeedia ja televisiooni.

Järgnevalt on ära toodud neli artiklit, millest saab ülevaate nendest uutest tõdedest, mis tekivad kõigi inimeste teadvusesse. Nad esindavad väljakutseid ja vahel on mõistusel neid raske vastu võtta. Enamust meist on programmeeritud nii kaua, meile on õpetatud seda, mida meie vanematele õpetati omakorda nende vanemate poolt. Avanemine ja reaalsuse kohta käivate uute mõistetega nõustumine võib olla osade jaoks raske, kui mitte võimatu.

Väide, et „õndsad on need, kes elavad teadmatuses“, ei vasta tõele nagu näha:

Foto: www.sott.net

1. Fakt, et loomsete toodete proteiin on kahjulikum kui taimne proteiin (Link artiklile).

2. Fakt, et meie veevarudes ja hambapastades kasutatav fluoriid on toksiline ja pole üldse hammastele kasulik (Link artiklile).

3. Fakt, et piimatooted põhjustavad palju terviseprobleeme (Link artiklile)

4. Fakts, et UFOd ja tulnukad on olemas ja et on olemas tohutu hulk tõendavat infot nende kohta (Link artiklile)

5. Fakt, et energa nullpunkt on saavutatav ja me ei vaja energiatööstust kui sellist, mis meil praegu on (Link artiklile)

Ole armastus. Energia, mis on loodus armastuse ja rahuga, võib olla inimkonnale tohutult kasulik. Tühjenda end kütusest mida kannad – olukorrad ja inimesed, kes kannavad endaga tikke, muutuvad olematuks. Sellest hetkest alates hakkad mõistma, et igaüks ja iga asi on omavahel seotud, igaüks on kellegi/millegi teise tahuks. Me moodustame kokku suure terviku ja see tervik ei saa efektiivselt tegutseda ilma sisemise harmooniata. Igaühel su elus on oma roll mängida, õpetades sulle õppetunde. Kes iganes on määratud su ellu tulema, see ka tuleb, kõik sõltub sellest, mis suunas sina ja su hing kasvada soovivad.

Rahu ja armastust

Allikas

Eelmine artikkelMiks me ärritume, kui keegi esitab meie tõekspidamistele väljakutse?
Järgmine artikkelKas su nina on pestud?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi