Foto: Veritas India

Milline mõju on Kuul koduses majapidamises ette võetavatele töödele ja toimetamistele?

Esimene asi, mis silma jääb, on see, et nii pesemise, koristamise kui remontimise seisukohast võttes pole teisi Kuu faase peale kasvava ja kahaneva Kuu olemaski. Kõik tegevused ja tegemata jätmised lähtuvad ainult neist kahest ajast. Ja kasvava kuu ajal pole ka suurt midagi teha, 99,9% tegemistest jääb kõik kahaneva Kuu perioodile.

Kasvav kuu

Küttepuude langetamiseks on parim aeg kasvava kuu esimestel päevadel – kuni 21.12, peale mida vaid kahaneva kuu ajal.

Elektri – ja veejuhtmete ning kütte paigaldamine tuleks ette võtta just kasvava kuu ajal.

Kahanev kuu

Rusikareegel on see, et kõike, mis on seotud koristamise, puhastamise, eemaldamise ja tõrjumisega, on tulusam ette võtta kahaneva kuu ajal. Ka hooajariiete suveks/talveks ära pakkimist ja ka enne seda puhastamist tuleks teha kahaneva kuu ajal. Muuseas, ka pesu triikimine läheb kergemalt kahaneva kuu ajal.

Igasugused värvimised, lakkimised peitsimised – ikka kahaneva kuu ajal teha. Pinnad saab kaetud kerge vaevaga ja kuivavad kiiresti.

Hallitusest saab edukalt vabaneda kahaneva Kuu viimasel päeval – siis piisab äädikaveega töötlemisest ja peale seda korralikust kuivatamisest.

Niisamuti on igasugustest kahjurputukatest, olgu need kärbsed, sipelgad, koid või prussakad – lahti saamine kahaneva kuu ajal kõige lihtsam.

Puude langetamine: kui puitu kasutatakse lagede ja põrandate katmiseks, tuleks puud langetada ajavahemikus peale talvist pööripäeva (21.12) kuni jaanuari alguseni. Peale seda tuleks selleks otstarbeks kasutatavaid puid langetada vaid kahaneva kuu ajal. Sel ajal tõmbub puu elujõud juurtesse tagasi ja sel ajal langetatud puu ei ela enam edasi (muul ajal sobib puid langetada novembri ja detsembri noorkuupäevade ajal).

Ka sobib see aeg vaipkatete ja laminaatparketi paigaldamiseks – katted jäävad siledad, püsivad ilusti paigal ja ei “mängi”.

Varasemalt ilmunud:

Energiavahetus

Foto: Qi New Age & Healing

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 18-24 september?
Järgmine artikkelKuu faasides, III osa: aia- ja põllutööd
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi