6 moodust oma hääle leidmiseks ja kurgutšakra puhastamiseks

6
9874

Kas sa kasutad oma häält? Kas sa räägid tõtt?

Foto: YouTube
Foto: YouTube

Paljud inimesed lähevad läbi oma elu nii, et ei kasuta oma tõelist häält tema täies ulatuses. Täpselt nii nagu ei kasutata häält, hoitakse tagasi ka omi mõtteid ja emotsioone, ega räägita tõtt, sest kardetakse haavata kellegi tundeid. Selle tulemusena ei panda tihtilugu tähele oma elu eesmärki, sest selleks et seda märgata, ei looda enesele teed, mis selleni viib, et saadaks enesele manifesteerida kõike seda, mida vajatakse.

Usun 100% sellesse, et olenemata sellest, milline on sinu elu eesmärk, kui sa ei kasuta oma häält tema täies ulatuses, siis ei jõuagi sa sellele teeotsale, mis viib sind oma elu eesmärgi täitmiseni…

Ära sure, kui sinu muusika alles mängib! – Wayne Dyer

Foto: Spirit Science
Foto: Spirit Science

Sinu kurgutšakra energiakeskus asetseb täpselt keset sinu kõri ning aitab energeetiliselt reeguleerida seda, kuidas sa räägid: kui kõva häälega, kui tõeselt sa räägid ning kas sa seisad oma ütluste eest või mitte.

Kui see keskus on paigast ära, siis on end raske väljendada ja teistele selgeks teha, on probleeme abi palumisega, oma mõtete jagamisega ning avalikult kui  ka isiklikult oma emotsioonide väljendamisega, neid kiputakse siis tagasi hoidma. Välditakse avalikku ning gruppide ees esinemist, lisaks hoitakse tagasi oma südames ning meelel mõlkuvaid mõtteid ja neid ei lasta enese seest välja. Kui kurgutšakra on blokeeritud või töötab väga madala energiatasemega, siis mõjutab see inimese jõudu/võimu, enesehinnangut ning enesekindlust.

6 moodust oma hääle leidmiseks

1Usu endasse

Foto: Gods Chic

Seda on vahest palju lihtsam öelda kui teha, sest mingil ajahetkel oma elus kiputakse ikka enesesse usku kaotama. Aga oma hääle leidmisel on enesesse uskumine äärmiselt oluline. Sel hetkel, mil usud endasse, on ka sinu hääl kindlaim ning tugevaim. Eneseusk tähendab seda, et sa usud oma sõnadesse ja seal pesitsebki sinu hääle tuum.

Tagasi

Toetad Hingepeegli tegevust?

Hingepeegel tegutseb suuresti tänu oma lugejate abile. Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust toetada ning jätta oma panus. Sinu vaba annetus, vastavalt võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud. Tulgu iga sinu kulutatud summa vähemalt 10x sinu juurde tagasi!

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks; oma nimi ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. – Lisaks osaled 2015. aasta lõpus ka meie väikesel kingiloosimisel.

swedlhv nordea danske seb

Eelmine artikkelInglihoroskoop – mihklikuu II pooleks
Järgmine artikkelTee ise – Mitmeotstarbelised WC puhastuspommid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

  1. Iga sõna, mis sinu sulest on siia jäädvustatud on TÕDE. See aitas mind palju edasi. Sa oled väga kõrgelt arenenud olend ja väga edukas. Olen väga tänulik, et sa olemas oled ja avalikustad TÕDE, mida on väga palju aastaid meie eest varjatud. Olen arvutimaailmas algaja, sest teatud jõud blokeerisid minu tegevust. Kusagilt vilksas elulille kohta midagi. Mind on elule aidanud bioenergeetik, füüsik, selgeltnägija. Pikki aastaid koolitas ta mind kasutama bioenergiat ja ja kasutama spetsiaalseid kõrgtehnoloogilisel tasemel bioenergia vahendeid. Samas sain ma õppetunnid raku tasandil end süüa terveks. Bioenergia korrastusvahendeid kasutasime selle pärast, et minu ainulaadne ülitundlik hing sai igast ravimist vähemalt neli häda juurde. Nende vahendite hulka kuulub ka elulill. eEulille saavad kasutada need inimesed kes usuvad iseenda jõusse ja Valgetesse Loojatesse ning nähtamatute jõudude olemasolusse. Omal nahal on ära proovitud kõik erinevad vahendid. Algul ka mina hästi ei uskunud elulille jõusse mind tervendada. Täna usun ma juba seda et mind on üle võetud kõrgtehnoloogilisel tasemel olendite poolt meditsiinis.
    Alustan esimese raamatu saamislugu. Ülevalt soovitatud pealkirja all “Iseendale, omale, endale”. Õppetund sellest, et võtaksin kõike enda seisukohalt. Kui olin valmis, ehk piisavalt tark, saamaks aru alateadvuses ja teadvuse vahelistest probleemidest iseenda ja teiste seisukohast ehk kollektiivse alateadvusest sümboleid lahti mõtestades, siis hakkasid universumi jõud mind kiirustama. minult nõutakse Tõde avalikustada suurtele rahvahulkadele. Siiani olin hädas kurge tšakra ja näo ehk rõõmu kanalite renoveerimisega. On vaja veel aega, et keha jõuaks järgi hingele ja vaimule. Juba praegu töötan inimesi aidates. Meeldivam ja kiirem viis on läbi telefoni, sest üli oluline on minu puhul kuulda inimese häält. Olen loonud algul iseenda jaoks RÕÕMU eluülikooli ja iseendale teadmata on minust aastatega saanud suunanäitaja, õpetaja. Tänu teile sain julgust juurde. Igavese armastuse tuli kaitsku teid.

  2. Olen saanud läbi häda ülihea kuulmise ning ülitundlikkuse. Olen unenägija ja saan sõnumeid juba palju aastaid. Viimases sõnumis antakse mõista, et olen saanud hea hariduse ja nõutakse kogu tõe avalikustamist. Alguses kulus palju aega, et sõnumitest aru saada, mis on tõde ja kui palju on segajaid ehk vale infot. Minult nõutakse seda infot edastada ” KOLMANDAS SILMAS”. Otsisin ajakirja mida ei leidnud, kui äkki taipasin, et arvuti aitab mind edasi. Nõutakse, et avalikustaksin seda tõde, mis on üles kirjutatud. Esmane valik lubati ise valida. Universumi nõudmisel on valmimas raamat A4 3sm paks, pealkirja all “Loomakarja kasvatus”. See sisaldab tõde inimkeha renoveerimisest, teatud aspekte ajuelektroonikast ning energia kanalitest, jõududest kes meid toetavad. Inimese võimest ise end tervendada ja seda, et praeguses reaalsuses on võimalik end tervendada läbi toidu, maitse ja ravimtaimede. Palun vastust, kas võin edastada tõde.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi