10 võimast afirmatsiooni, mis võivad muuta sinu elu

3
42952

1Usu, mida tunned

Foto: You Motivation

Kui sa usud, et sa oled see, mida tunned, siis elu tõesti tuleneb sinu mõtetest ja emotsioonidest. Nii afirmatsioonid kui ka positiivsete mõtete ja sõnade pidev kordamine võib viia sinu vaimsuse uuele tasandile. Sa pead oma mõtted esmalt sõnadesse ümber panema ning viimaks eesmärgid püstitama, et saaksid manifesteerida selle, mida enim soovid, reaalsuses.

Afirmatsioonid on enesetäienduse kinnitatud meetodid, sest neil on võime aju ümber lülitada ning muuta elu. Ka teadus kinnitab seda aspekti, et kui endale piisavalt kaua midagi kinnitada, siis aju jääb seda uskuma ning sellega koos muutub aju tegevus. Nüüd siis 10 võimsat väidet, mis võivad muuta sinu elu.

1. Ma võin saavutada elus kõik, mida soovin

Üks kõige mõjuvõimsam afirmatsioon on see, kui sa endale igapäevaselt korrutad, et sa võid saavutada kõik, mida vähegi soovid. Keskendu selle afirmatsiooni sõnastamise käigus oma unistustele ning visualiseeri see unistus endale silme ette ning selle manamisel lisa sinna ka emotsioon, mida sa tunned, kui selle saavutad. Korrutades endale pidevalt, et sa saavutad selle, mida soovid, hakkabki see ühel hetkel reaalselt juhtuma.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesel: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelKui järgned oma unistustele, avastad, et sinuga hakkavad juhtuma järgnevad asjad
Järgmine artikkelKondanik Šarikovide võimumonopoli strateegia kirjeldus.
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi