Oled sa kunagi mõelnud, et teeks midagi muud peale selle, et töötad kellegi teise heaks 40h nädalas ning teed teda rikkaks? Kui nii, siis see lugemine on just sinu jaoks.

Tõeliseks eduks saame lugeda seda, kui me teeme midagi, mida me tõeliset tahame. Näiteks ärkad igal hommikul ning teed seda, mida hing ihaldab! Kui sinu kirg ja töö käivad käsikäes ja sa oleksid nõus tegema oma tööd tasuta, sest see meeldib sulle nii palju – siis seda saame nimetada eduks! 

Eric Dubay

1. Sa astud välja oma mugavustsoonist, tõeliselt välja

mugavustsoon

Alles siis saad aru, et mugavus on täiesti ülehinnatud.

2. Sa hakkad kartma

Sa elad selle üle, ning sa saad aru, et sama asi ei saa sind elus enam kunagi hirmutada.

3. Mõnikord oled sa ebakindel

Kui sa oled ebakindel, siis on sul kaks valikut mida ette võtta:

a) peatud ning ootad inspiratsiooni, mis viib sind järgmise loogilise sammuni või

b) usud endasse ning tegutsed, teades, et isegi siis, kui teed vale valiku, sa elad selle üle ning tõenäoliselt õpid sellest protsessist väga palju.

4. Sul on kiusatus teha midagi turvalist. Sa saad sellest üle!

Tööturvalisus on müüt. Olenemata sellest, et sulle lubatakse “paremat pensioni” sõlmides erinevaid lepinguid. Tegelik reaalne fakt on see, et sul puudub “tööturvalisus” seni kuni töötad kellegi teise alluvuses.

Ükskõik, millisel suvalisel ajahetkel või põhjusel võib tööandjal tekkida sinuga probleeme: näiteks turg võtab suuna sohu, klientuur kaob, ettevõte on pankroti lävel ja sinu tööleping on äkki lõpetatud. Kui see juhtub, oled hädas nagu mustlane mädas ja järjekordne statistika töötute nimekirjas.

Eric Dubay

5. Sa kahtled oma terves mõitsuses

Just nii, ja seda hakkavad tegema ka sinu paljud tuttavad. Mõtle nüüd sellele, mida “terve mõistus” on neile andnud? Mida see nn “terve mõistus” on sulle andnud?

6. Sa ei saa meeldida kõigile

Paraku ei meeldi sinu uus tegevus paljudele inimestele ja nad arvavad, et sa oled “lolliks läinud”. Kahjuks on nende seas ka inimesi, kellest sa ise väga hoolid. Aga see on täiesti OK, hoia lihtsalt oma suu kinni ning järgne oma unistustele ilma nende heakskiiduta. Üsna pea hakkad märkama uusi inimesi, kes tulevad sinu ellu ning nende südamed laulavad koos sinuga ning sinu nimel.

7. Sa õpid, kui särav ning leidlik sa tegelikult oled

Kui sa oled selle teadmiseni jõudnud, et sa saad seista oma kahel jalal, ilma kellegi abita – see tunne on lihtsalt meeliülendav!

8. Sa taipad, kui palju on sul pakkuda

Enam ei pea sa kellegi ees põlvitama, kellegi “tagumikku noolima” ega kerjama, sest sa tundsid, et sul pole midagi.

9. Sa kohtud inimestega, kes on otsustanud samuti oma unistustele järgneda

Selle maailma sakilise ääre peal on palju väga huvitavaid inimesi. See on koht, kus asuvad loovad inimesed, koht kus on lapsed. See on koht, kus on suured visionäärid. Seal kohtuvad John Lennon, Ema Theresa, Steve Jobs, Tony Robbins jt. Sa oled heas seltskonnas!

 10. Sa õpid, kuidas olla kannatlik

Sa õpid, et kõikse parimad kliendid, kontsertid, kunded on ootamist väärt. Isegi siis, kui see tähendab seda, et sul ei ole midagi terve aasta teha ja sa vedeled diivanil nind oled sunnitud sööma makarone…

11. Sa õpid usaldama end, et  sinu põhivajadused saavad alati rahuldatud

Sa elasid üle oma lapsepõlve, hoolimata kõikidest pöörastest trikkidest, millega sa selle aja jooksul hakkama said. Usu, et Universum ei lase sul niisama surra.

12. Sa avastad usu tõelise mõtte

Aga usk on kindel usaldus selle vastu, mida oodatakse ja veendumus selles, mida ei nähta

Heebrealastele 11-1

“Kindlustunne!” “Veendumus!” See tähendab seda, et sinu unistused on juba kohal, kuigi sa ei näe neid, ei tunne nende lõhna, ei tunne nende maitset, ei tunneta neid veel. Aga nad on kohal!

13. Sa imestad, et lasid sellel kõigel nii kaua oodata

Sa avastad, et hommikul voodist tõusmine ei ole enam probleemiks, sa lausa lendad voodist välja, et saaksid alustada oma päeva nimekirja täitmisega. Sul on põletav soov aidata kaasa maailma parendamisele, aidata oma tegevusega teisi, sest sa armastad oma tööd nii väga. Kuigi mõnikord võib sinu elu olla karm, ei soovi sa kunagi tagasi pöörduda sinna, et olla taas 40h nädalast kellegi “ori”…

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel13 asja mida silmas pidada, kui elu läheb keeruliseks
Järgmine artikkel10 võimast afirmatsiooni, mis võivad muuta sinu elu
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi