Nostradamus vastab sinu küsimusele

9
94890
Tagasi
Järgmine

Nostradamuse maagiline kaart

Foto: News Examiner

16. sajandil elanud Nostradamus, kodanikunimega Michel de Nostradame, praktiseeris prantsusmaal nii arsti, apteekri, füüsiku kui ka astronoomina, nähes ette ka mitmeid prohvetlike nägemusi, millest paljud on tänaseks ka täide läinud. Tema ennustused on saanud 20-21. sajandi üldlevinuks osaks ning nende juurde tullakse ikka ja jälle tagasi.

Ta kirjutas oma ettekuulutused läbi metafooride ning legendi kohaselt räägitakse, et ta lõi isegi nö ettekuulutuste/ennustuste maagilise ringi, kuigi selle kohta puuduvad kirjalikud tõendid. Kuid sellele vaatamata on tema maagilise ringi kasutamine olnud populaarne juba mitmeid sajandeid.

Pakun sulle siinkohal katsetamiseks seda sama maagilist Nostradamuse ringi, kas sa seda usud või mitte, oleneb juba sinust endast. Kuid lõbu pärast võib alati proovida ja vaadata, mis sellest välja tuleb.

Kui soovid, võid analoogse ringi endale ka ise joonistada näiteks A4 või A3 paberile ning kasutada ennustamiseks sõrmust, mõnda kristalli või kivi, luutükki vms, mis sulle südamelähedane on. Kui joonistad ringi endale paberile ning kasutad ennustamiseks sõrmust, kivi, kristalli või luutükki, siis selleks ei ole sul vaja teha muud, kui sulgeda silmad, mõelda küsimusele (eelistatavalt “kas” küsimustele, millele on võimalik vastata “jah” ja “ei”) ning viska samal ajal sõrmus, kivi, kristall või luutükk paberile. Tee silmad lahti ning vaata, millisel numbril liisk langes.

Ennustamiseks ei ole sul ei ole vaja teha midagi muud, kui sulgeda silmad ning mõelda ühele küsimusele, millele soovid vastust saada ning samal ajal pane sõrm, pimesi, näiteks ekraanil ringis olevale ühele numbrile. Numbri, mille pimesi välja valisid, peidab vastust sinu küsimusele.

Oma vastuse leiad rippmenüüst, kust otsi välja number, mille endale valisid ja loe vastust. Anna oma kogemusest kindlasti ka tagasiside, kas ja mil määral ennustus sinu ootustele vastas.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInimene võib haigestuda, kui kaotab sisemise eesmärgitunnetuse
Järgmine artikkelInglisõnumid helmekuu eelviimaseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

9 KOMMENTAARI

  1. USKUMATU!!!!! Ma olen seda viimased aastad toesti teadnud/tundnud, et KEEGI seisab mul risti, poiki tee peal ees ja edasi ei saa. Aitähh, armas Diana ja muidugi vanameistrile ka suured tänud

  2. Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui sõrm satub nt. number 8 peal, siis vaatangi selle kirja järgi:vastus number 8 või vaatan selle järjekorra numbri järgi vastust, ehksiis järjekorra number 8 ja sellele vastab number 7? Ikka see esimene variant ju? :)

    • Huvituja – ikka esimene variant. Kui sõrm jääb 8 peale pidama, siis vaatad ikka Nostradamuse 8, mitte järjekorra nr. :D

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi