Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 3. ülesanne

1
3310

1Vali oma tempo

Foto: Emanuel Volakis

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kas oled jõudnud edukalt läbida esimese ja teise ülesande ja nüüd on käes aeg, et võtta vastu  kolmas? Kui oled veel esimeste ülesannete juures, siis ära selle pärast muretse ega meelt heida, sest need ülesanded ei peagi saama lahendatud päevaga, vaid pigem pikemas perspektiivis. Nagu esimese postituse juures juba ütlesin, siis igal inimesel on oma tempo ning kiirustamine ei vii kuhugi.

Kuula oma südant

Kui sa tahad leida Jumalat, siis hängi oma mõtete vahelises ruumis. – Alan Cohen

Inimesed üldiselt, ka sina, RÄÄGIVAD ilmselt pidevalt ja see on tegelikult – PÖÖRANE!

Kuula oma südant!

Sa oled hõivatud oma mõtete; ringi jooksmiste; erinevate tegevustega ning võttes ette erinevaid meetmeid, nii et unustad hoopis selle, kuidas olla vaikuses ja omaette. Olla vaikuses selle pärast, et sa tahad vaikust ja rahu.

Parimaks vaikuse ning rahu allika leidmiseks on igapäevane meditatsioon ning mediteerimine ja see võib sind väga meeldivalt üllatada. Mediteeri selleks, et paremini kuulata!

Selleks, et leida oma elu eesmärk, pead sa viibima vaikuses ja rahus ning kuulama. Kuulata nii, et sa kuuled oma hinge, südant ning nende soove.

Kui sa oled inimene, kes naudib jutuvadinat/taustamüra ning selleta kuidagi keskenduda ei suuda, siis kuula oma vaikuse hetkedel vaikset ning rahulikku muusikat, ka see aitab.

Eriti hea on meditatsiooni ajal kuulata kas looduse hääli, kui need mingil põhjusel ei sobi, siis sobivad ideaalselt nii binauraalsed rütmid, näiteks järgnev kolmanda silma avamiseks mõeldud meditatsioon,

kui ka isokroonsed helid, näiteks siinne subliminaarne meditatsioon, meelitamaks oma ellu külgetõmbeseadust ning elama oma elu täiskäigul ja täisväärtuslikult.

Need helid aitavad sul leebelt jõuda sügavasse lõõgastuse faasi – meditatsiooni tasandile.

Millal aga mediteerida? Siin ei ole vahet, mediteeri siis, millal sulle sobib ja millal tahad. On inimesi, kellele meeldib mediteerida hommikul, kohe kui ärgatakse, siis teised jällegi eelistavad mediteerida oma lõunapausi ajal ning kolmandad leiavad, et parim aeg mediteerimiseks on vahetult enne magama minekut. Iga inimene on erinev ja ei saa öelda, et vot just see konkreetne aeg on kõige õigem aeg mediteerimiseks, nii see ei ole.

Kui sa ei oska mediteerida, siis liitu mõne meditatsiooni grupiga (näiteks Tartus algab 14. septembril uus pikem juhendatud meditatsiooni kursus, Tallinnas 27. septembril on aga “Allika Mina Tervendus”) või osta endale juhendatud meditatsiooni plaat või leia endale sobiv internetist. Neid on seal meeletus koguses, paraku on need enamjaolt inglisekeelsed. Kui tahad proovida ühte lihtsat juhendatud meditatsiooni kohe ja praegu, siis siin on üks variant, millele on emakeelne tekst peale loetud.

Oma kolmanda ülesande leiad järgmiselt leheküljelt, selleks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 2. ülesanne
Järgmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 4. ülesanne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi