Numeroloogia – Kas sulle on tähtede poolt määratud rikkaks saada?

11
119940
Tagasi
Järgmine

Kas tähed näevad sinu rikkust? Ehk kuidas numeroloogia paljastab sinu rikkuse saladuse.

Foto: Bloom For Life

Pea iga inimene siin ilmas tahab olla rikas või siis vähemalt majanduslikult sõltumatu. Kas sina oled määratud tähtede poolt rikkaks saama? Mõni inimene peab oma rikkuse saavutamiseks meeletult vaeva nägema ja palju tööd rabama, teiste jaoks piisab ainult sõrmenipsust. Oled sa huvi tundnud, miks see nii on? Võin sulle  öelda, et palju peitub inimeses endas ja mingil määral on siin ka tähtedel ning numeroloogial oma osa.

Numeroloogilisest aspektis vaadatuna, saad sa välja arvutada oma nime numeroloogilise väärtuse ning vaadata seda, kas tähtede poolt oled sa määratud oma elus rikkaks saama või mitte.  Kuidas seda teha?

Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui kirjutada üles oma eesnimi või eesnimed, kui sul on neid mitu ja igale nimetähele leida üles sellele vastav number.

Näiteks on sinu nimi KATI, siis vaatad tabelist, millisele tähele vastab milline number. K=2, A=1, T=5 ja I=9. Nüüd liidad kõik saadud numbrid omavahel kokku: 2+1+5+9=17

Kuna said vastuseks 17, siis pead omavahel uuesti liitma kokku 1 ja 7, ehk 1+7=8

Saadud vastus – 8, on just see number, mida sul vaja on. Pole vahet millise tulemuse saad, peamine on see, et sa liidaksid numbreid omavahel seni, kuni järele jääb ühekohaline number 1-9. Kui saad vastuseks 10, siis sinu soovitud number, mida otsid, on 1. Lihtne ju.

Selleks, et teada saada, milline on sinu nime numeroloogiline saatus, saad lugeda, kui otsid rippmenüüst üles oma vastuseks saadud numbri või klikid lihtsalt nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595  või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

lhvsebswednordea

Eelmine artikkel26. veebruari päikesevarjutuse horoskoop
Järgmine artikkelIntervjuu Kaja Keiliga: ajurveeda võtmesõnadeks on individuaalne sobilikkus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

11 KOMMENTAARI

  1. Kogu mu rikkus on mu kolm last…..ehkki siin väidetavalt “oskan raha teha” ja mul seda ka on. Tegelikult….pole mitte! Olen leppinud sellega, et ÕNN EI PEITU RAHAS.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi