1Sinu elu eesmärk?

Foto: FB

Kas sina tead oma elu/hinge eesmärki või oled sa sellele mõelnud? Tahad seda teada, aga ei tea, kuidas sinnani jõuda, siis saad soovi korral osaleda meie e-kursusel – tasuta või sümboolse tasu eest “Energiapanusena Hingepeegli tegevusse” (kui leiad, et see kursus on sulle kasulik ning soovid Hingepeegli tegevust toetada ja anda sellesse ka oma panus, siis sinu vaba annetus, vastavalt sinu võimalustele ja südametunnistusele, on alati teretulnud). Vajaliku info leiad postituse lõpust.

Sellel kursusel annan viiel päeval järjest ühe ülesande, mida tegema pead, et jõuda oma hinge/elu eesmärgini. Mis aga ei tähenda seda, et sa sinnani ka viie päevaga jõuad, aga mõni võib seda teha. See protsess on oluliselt pikem. Kõik oleneb sellest, kui avatud on sinu tšakrad, kui avatud oled sa ise jms, ehk teisisõnu, kõik oleneb sinust enesest.

Kui sa ei ole üks neist vähestest, kes sinnani viie päevaga jõuab, siis ära heida meelt. Igal inimesel on oma tempo ning aeg, millal ta teatud elupunkti jõudma pead. Aga sa oled aga täna jõudnud siia, seda postitust lugema, siis tähendab see seda, et on aeg sellele vähemalt mõtlema hakata ning end treenima, sest sinu elu eesmärk tahab sulle midagi sügavamat öelda. Või ootab sind ees midagi palju suuremat, mida sa tegema pead nind seetõttu sind täna siia suunatigi.

Foto: Jenkle
Foto: Jenkle

Kui oled algaja ning iga harjutus nõuab sinult aega, siis ära ole õnnetu, vaid liigugi omas tempos ja korda seda harjutust pidevalt ning igapäevaselt, et saaksid õigel ajal edasi liikuda järgmise ülesande juurde. Pea meeles, et mingi asja pidev kordamine, teeb sinust lõpuks ka meistri. Nagu juba enne mainisin, siis meil kõigil on edasi liikumiseks oma tempo ja kiirustamisega ei jõua kuhugi, vaid ajad end ainult rohkem segadusse.

Kas poleks tore, kui sinu hing suhtleks sinuga läbi selgesõnaliste meilide, kirjade, memode või postituste? Kui see vaid nii oleks, siis elaks igaüks meist vastavalt oma hinge/elu eesmärgile ning elu oleks kordades lihtsam ja ilusam.

Õnnistav hingamine

Kui sina ise evid oma hingetõmbeid, ei saa keegi varastada sinu rahu!

Paraku on tõde see, et sinu hinge keel on nii peen ja tasane. Ta räägib sinuga iga päev läbi tunnete, märkide ning jumalike helgete ideede. Kas aga sina teda kuulad, oleneb paljugi sinust enesest.

Tihtilugu on aga sinu igapäevaelu täis kärarikkaid segajaid, draamat ning tõsiseid emotsioone. Selleks, et sa saaksid kuulata oma südame häält ning tema soove, pead sa õppima keskenduma ning olema selles suhtes lausa meister.

Kui sa püüad oma hinge/südame soovidest, intuitsioonist sotti saada, aga sa ei suuda neid segajaid “maha keerata” ja vaigistada, siis koged hoopis hägusust ning segadust ja jooksed omadega rappa.

Täna õpid kasutama oma hingamist, kui ühte võtit, mis aitab sul õppida keskenduma või oma keskendumisvõimet suurendada, olenevalt sellest, kui algaja/edasijõudnud sa keskendumisel oled. Oma esimese ülesande leiad järgmiselt leheküljelt, selleks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTänutäheks panuse eest!
Järgmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 2. ülesanne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi