1Viimane ülesanne

Foto: Mamiverse

Märkamatult ongi e-kursuse juhendamine läbi saamas ning kätte on jõudnud aeg jagamaks viimast ülesannet.

Nii hea on tunda end taaskord “inimesena” pärast ühte mõnusat ja täisväärtuslikku nädalavahetust, kus oled end hellitanud mõne tegevusega stiilis – “midagi hingele”. Olgu selleks SPA või mõni interaktiivne vaimne kursus vms, midagi, mis paneb sinu hinge laulma ning laeb sind uueks nädalaks energiat täis.

Pühendumine

Reaalsus on see, et elu ei ole niisama lihtne ning ikka ja jälle puutud päevade jooksul kokku mõne häiriva faktoriga. Igapäeva elus on miljon asja, mis võitlevad sinu tähelepanu nimel ning seda igal võimalikul ja võimatul ajahetkel, ilmselt ka praegu, kui sa seda postitust loed, üritab miski või keski  sinu tähelepanu võita. Ilma selle viimase võtmeta, mille ma täna välja jagan, on sul väga lihtne unustada kõik, mida siin viimastel päevadel jaganud olen ning naasta oma kärarikka igapäeva elu juurde ja kobada edasi selles “udus ja segaduses”, kust sa siia ka sattusid.

Pea meeles üht:

Tõeline muutus vajab tõelist PÜHENDUMIST!

pühendumusMa ei räägi sellest, et sa peaksid end sundima, kohustama või seadma enesele piiranguid, et jõuda oma lubatud tegudeni. Siinkohal räägin hoopis pühendumisest ning see tähendab seda, et sa viid end järjepidevalt sellesse tegevusse, mis juhatab sind sinu visioonini.

Mäletad seda visiooni, mida sa enesele lõid? Selleks, et see saaks sinu ellu tulla, pead sa igapäevaselt selle nimel ka tööd tegema. Siin kehtib ideaalselt vanasõna: “Mida külvad, seda lõikad.” Ehk, kui oled oma mõttega seemne idanema pannud ning selle eest hoolt kannad ning seda kastad, siis lõpuks saad selle seemne vilju ka nautida. Nii oma viimase ülesande kui ka valikud, mida teha, leiad järgmiselt leheküljelt. Lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 4. ülesanne
Järgmine artikkelKaduneljapäev
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi