Viiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 4. ülesanne

0
2306

1Viimased pingutused

Foto: Jensen Abler

Oled kenasti läbinud esimese, teise ja kolmanda ülesande ning jõudnud juba oma eelviimase ülesandeni, et leida oma elu/hinge eesmärki. Veel kaks viimast pingutust ja kui oled kõik õigesti teinud ning kiirustamata, siis sinu hinge/elu eesmärk annab endast ka õigel ajal sulle märku.

Jällegi panen sulle südamele, et kiirus ei ole sinu eesmärk, vaid lasta endal tasa ja targu jõuda sinnani, kus sa ise tunned, et nüüd on aeg edasi liikuda järgmise ülesande juurde. Ma võin kõlada nagu katkine plaat, mis ühte ja sama asja jahvatab, aga see on siinkohal vajalik. Kui sa kiirustad eelmist ülesannet tagant ja ruttad järgmise juurde, siis ei ole sa selleks veel valmis ning pettud lõpptulemuses, sest midagi ei toimu või satud suuremasse segadusse. Kui käid seda teed aegapidi ning lased igal ülesandel settida ning praktiseerid seda tihti ja siis, kui oled sisimas valmis edasi liikuma järgmise juurde, et seda samamoodi praktiseerida – alles siis jõuad oma lõppeesmärgini.

Visualiseerimise vägi

Kujutle oma vaimusilmas enesele kõige hämmastavamat elu. Sule silmad ning visualiseeri see kujutluspilt enda silme ette ning vaata seda selgelt… Nüüd aga anna see kujutluspilt Universumi/Jumala rüppe ning arvesta sellega, et see on tehtud ja just nii see ongi!

Tänase ülesande saladuseks on visualiseerimine/kujutlusvõime. See on vajalik seetõttu, et sa saaksid sisestada oma südamesse neid värve ja emotsioone, mis loovad sulle tuleviku kujutluspildi sinu tõelistest soovidest.

Foto: Imgion
Foto: Imgion

See võib sõnades nii lihtne olla, aga praktikas nõuab tõelist oskust. Lapsed on kujutlusvõme meistrid ja kui täiskasvanud neid ära ei rikuks, siis ei kaotaks nad seda kunagi ja elu oleks palju ilusam. Tuleta enesele meelde, kuidas sinu lapsepõlves sinu kujutlusvõime lendas ning milline oli sinu elu siis, enne seda, kui sind hakati raamidesse suruma ja sinu kujutlusvõime “ära keelati” lausetega: “Ära fantaseeri …“, “See on ainult sinu kujutlusvõime … “, “Jälle elad oma fantaasiamaailmas, saa ükskord suureks!” jne, jne. Nüüd tuleb sul hakata harjutama, et taasluua ühendus oma kujutlusvõimega.

Aga pea meeles seda, et kujutlusvõimel ja kujutlusvõimel on vahe, mis tähendab seda, et nii negatiivsetel kui ka positiivsetel tulevikuvisioonidel on oma energia ning need toimivad tugevate magnetitena, mis toovad enesega kaasa sellele vastavaid kogemusi ja õppetunde.

Läbi visualiseerimise muutuvad sinu kavatsused selgeks, vahetuks ning mis peamine, äärmiselt võimsaks. Mis lühidalt kokkuvõetuna tähendab seda: lähed restorani ja tellid lihtsalt “midagi süüa”, siis pakutakse sulle terve rida erinevaid roogasid, millest mõned võivad sulle meeldida ning teised kohe üldse mitte. Aga kui sa lähed restorani ning tellid oma lemmikroa, siis tead, et sa saad alati suurepärase elamuse ning naudingu osaliseks.

Pea meeles, et sinu visualiseerimine toimib täpselt samamoodi. Kui sa tead, mida sa tahad, siis saad just seda, mida soovisid. Sellisel viisil saad nautida täpselt neid emotsioone ja kogemusi, õppetunde, mida soovisid. Mis tähendab seda, et kui sinu soovid on hägusad (sa ei tea päris täpselt, mida tahad), siis saadki kõike, mis hõlmab endas seda hägusust – nii negatiivset kui positiivset. Oma neljanda ülesande leiad järgmiselt leheküljelt, selleks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 3. ülesanne
Järgmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 5. ülesanne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi