“Kohtingumäng” – Küsimused kohtamiseks ja/või teineteisele lähemale toomiseks

0
4221

1Kohtamised

Foto: Step 2 Love

Kohtamine võib olla kahe teraga mõõk, kord võib see olla väga meeldiv ja siis jälle täielik katastroof, eriti neile inimestele, kes on vallalised ja alles otsivad omale seda õiget partnerit. Pakun sulle siinkohal välja mõned Arthur Aroni poolt koostatud küsimused, mida kohtamise ajal küsida ja millele vastata.

Need küsimused pole kohaldatud ainult kohtingutele, et romantilist suhet soodustada, vaid neid võid küsida ka inimestelt, keda tunned juba väga pikka aega. Küsimusi võid näiteks esitada täiesti vabalt sõpradele, pereliikmetele ja ka oma pikaaegsele partnerile – usu või mitte, aga need vastused, mida sa saad, süvendavad teie omavahelisi suhteid ja saad inimesest palju enam teada, kui oled võibolla senini teadnud.

Küsimuste arutamine võtab aega umbes 45 minutit ning peaaegu alati annavad need teineteisest parema ülevaate ja selle tulemusena tahetakse uuesti kokku saada ning edasi minna. Selleks, et kõik oleks aus, tuleb küsimuse esitajal ka ise samadele küsimustele vastata, seega võtke mõlemad endale aega ja vastake kordamööda samadele küsimustele. See saab põnev olema ning nii saad sa palju teada ka oma paarilise kohta ja tema sinu kohta.

Nüüd siis küsimuste juurde, selleks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelNippe selleks, kuidas taasarmuda oma partnerisse
Järgmine artikkelInglisõnumid septembri viimaseks ja rehekuu esimeseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi