Märgid sellest, et on aeg lahti lasta

Öeldakse, et kinni hoidmine tähendab tugevust ja vaprust, aga asjadest, nurjunud suhtest, reetlikest sõpradest, kehvast tööst lahti laskmine ning eluga edasi minemine, on see, mis teeb tegelikult tugevaks ja õnnelikuks. Alljärgnevalt leiad märgid sellest, et sul on aeg lahti lasta ning oma eluga edasi minna, kui oled sattunud mõnda sellisesse töö-, elu-, sõprus- vms suhtesse. kus...

0
28760

1Sinult oodatakse enese muutmist

Foto: Coub

Kui keegi pidevalt ootab, et sa end  muudaksid vastavalt tema soovidele, siis tea, et see on väär. Ära muuda oma olemust mitte kellegi jaoks. Targem on kaotada kedagi, kes ei oska sind hinnata tõelise sinuna, kui elada teise inimese tahtel, teeseldes kedagi, kes sa tegelikult pole.

Palju lihtsam lappida purunenud südant, kui hakata hiljem kokku lappima oma purustatud/lõhestatud identiteeti. Palju lihtsam on täita tühja kohta oma elus, kus varasemalt oli keegi teine, kui hakata täitma tühja kohta endas, kus enne oli tõeline sina.

Inimese teod ei vasta tema sõnadele

Foto: The Two Angels
Foto: The Two Angels

Iga inimene siin ilmas vajab/väärib kedagi, kellega koos oodata põnevusega homset päeva. Kui aga oled suhtes inimesega, kes on selle vastand ning tema teod on vastuolus tema sõnadega, siis on aeg lasta sel inimesel minna. Sellisel juhul on parem olla üksinda, kui kannatada kehva seltskonda.

Tõeline sõprus on sõlmitud südames – see on vaikne, kirjutamata, vahemaast sõltumata purunematu ning aja jooksul muutumatu. Ära kuula, mida inimesed ütlevad, vaid vaata, mida nad tegelikult teevad. Tea, et aja jooksul paljastavad sinu tõelised sõbrad end sulle iseenesest.

Postituse edasi lugemiseks kliki hiirega nupukesel: “Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid mädakuu kolmandaks nädalaks
Järgmine artikkelHinge vihjed
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi