Mis on küllus?

4
3929

Leidsin FBst ühe mõnusa selgituse sellele, mis on küllus ja kuidas seda tõlgendada ning soovitan kõigil nende reeglite järgi oma elu elada ja sa näed, kuidas sinu elu muutuma hakkab – paremuse poole.

Küllus on rahulolu, mitte raha

Foto: Mrs. Wizard
Foto: Mrs. Wizard

Kui sa toidad oma hinge, siis hakkab väline keskkond sind kohe vastu toitma. Küllus on eelkõige rahuloluline tasakaal, mil meil ei ole millestki puudust ega pole midagi üle, kõik on täielikus harmoonias. Sa tarbi elamusi, mitte asju ja sinu hing hakkab elama ning elu selle ümber rõõmust sillerdama. Vajalikud asjad sinna juurde tulevad nii või naa.

Universum annab ainult niipalju kui on vaja

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Soove täidetakse vajaduspõhiselt. Selleks, et midagi saada, pead olema enda jaoks eelneva ära lahendanud. Näiteks kui soovida uut kodu, tuleb õppida eelnevalt hetkelise elukorraldusega rahu tegema, siis saab alles asenduda see uuega. Tahtes uut tööd piisab kui lasta emotsionaalselt oma praegusest töökohast lahti ja kõrvale tekib kohe uus. Kehtib tühja ruumi seadus: et midagi saaks asemele tulla, peab selleks looma vaba ruumi.

Küllus pääseb ligi ainult olevikus elades

Minevik, olevik, tulevik

Elades võlgu elatakse minevikus, sest kohustuste tume äng järgneb igal sammul ja pilk on alati suunatud taha. Elades tulevikus, raha säästes ja kogudes, sealjuures endale mitte midagi lubades, on pilk suunatud alati ettepoole oma aega.
Eluenergia ei voola minevikus ega tulevikus. Eluenergia ehk puhas loov energia liigub läbi oleviku. Küllus pääseb inimese energiavälja ainult läbi olevikulise olemise ehk läbi usalduse elu vastu. Tundke rõõmu praegustest hetkedest ja te tunnete rõõmu igast hetkest, sest olevikus elades on koguaeg praegune hetk. Hoiduge liialdustest ja illusioonidesse langemisest, sest kõik soovid täidetakse ainult vajaduspõhiselt.

Andmise ja vastuvõtmise vahel valitsegu tasakaal

Foto: Gravity Glue
Foto: Gravity Glue

Kui te midagi annate või vastu võtate, siis veenduge, et teine pool jääks alati tasakaalu, sest puuduolev võetakse alati millegi arvelt tagasi. Näiteks kui turul kauplete, siis veenduge, et vastaspool miinusesse ei jääks, pigem visake mõni münt peale kui et võtate rohkem ja annate vähem. Liigkasuvõtjatelt võtab Universum hiljem alati kümme korda rohkem.

Jõudu saab alati see, mida toidetakse

Kontrolli oma mõtteid!
Kontrolli oma mõtteid!

Jälgige oma mõtteid ja käitumist, millele keskendute. Kui käite ainult mööda soodusmüüke ja kurdate, et kõik on nii kallis ja raha on vähe, siis te automaatselt programmeeritegi ennast puudusteadvuse sagedusele. Kurtes vähesuse ja vaesuse üle kuuleb Universum ainult neid kahte energeetilist vormi ja toidab teie puudusteadvust. Püüdke rohkem mõelda ja rõõmu tunda sellest, mis teil juba olemas on, sest muretsemine on nagu palvetamine selle eest, mida te ei taha.

Ahnus ja ihnus teevad vaeseks

Foto: Just Giving
Foto: Just Giving

Lahkuse ja andmisega pole keegi kunagi vaeseks jäänud, sest selle taga voolab alati vaba külluse energia. Küll aga toidab ahnus puudusteadvust, sest selle taga valitseb hirm, et kõike pole veel piisavalt. Teine äärmus on ihnus, mille taga on hirm ilmajäetuse ees, et äkki on kõike ikka liiga vähe. Inimene, kes kunagi omale midagi ei luba ja ka teiste vastu on kade, paneb oma elu seisma. Ta ei raatsi ise elada ja ei paku ka teistele rõõmu. Selline elu on tühja elatud elu.

Sinu elu on sinu sisemuse peegeldus

Foto: Img Buddy
Foto: Img Buddy

Peegelseadusest on räägitud söögi alla ja peale, kuid jah, enamikel juhtudel vastab see tõele, et kõik väline on sisemise ilu peegeldus. Näiteks kui auto läheb katki, tuleks vaadata muuhulgas ka enda sisse, mis seal sees on katki. Sellised nagu me oleme seest, sellisena avaldub elu meie ümber. Ühed näevad kõike tumedates toonides, teised heledates, aga maailm on kõigil üks. Mina armastan öelda, et vastavalt sagedusele on vastavad kogemused. Kui sinu vaim on rahul, hing toidetud, füüsiline keha toetatud, siis muutub ka kõik väline tasakaalukamaks. Vali sagedust ja valid kogemuse.

Sa oled enamat kui eksisteeriv keha. ELAMINE kogu hingest on sinu ELUELIKSIIR.

Ära unusta, et sul on veel võimalus osa võtta selle aasta viimasest energiavahetusest.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Allikas: FB Kõiksuse kanaldused

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelInglisõnumid aasta viimaseks nädalaks ning uue aasta esimeseks päevaks
Järgmine artikkelAastalõpu Fortuuna
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi