Suhtumine rikkusesse ja rahasse – II osa

0
9725
Tagasi
Järgmine

Sagedasemad vead rahakasutuses – II pool

Foto: Bilgrimage
Foto: Bilgrimage

Jätkame mõtete mõlgutamisega sealt, kust I osaga pooleli jäime. Nüüd siis ülejäänud vead, mida inimesed rahaga ringi käies peamiselt teevad. Jällegi vaagi põhjalikult neid vigu ja teadvusta endale, milliseid teed/oled teinud ise ja kuidas saaksid neid edaspidi vältida.

Ei tunne raha põhiseadusi

Foto: Apt Mags
Foto: Apt Mags

Kui sul on see viga, siis ei saa sulle väga midagi ette heita, sest paraku pole paljudes peredes kombeks lapsepõlvest alates rahamaailma tõelisi reegleid tutvustada. Heatahtlikud vanemad usuvad siiralt, et nad on teinud kõik vajaliku, andes oma lastele taskuraha ning manitsevad neid seda mitte raiskama. Kas ikka on?

Sageli aga meenutab paljude perede rahakasutusviis justkui suhtumist haigusesse: reageeritakse ning muretsema hakatakse alles siis, kui katastroof uksele koputab ja ehtsat rahateadvust ei arendata. Mis pole ka mingi ime, sest raha peamisi põhiseadusi teavad ainult vähesed, kes neid omakasu huvides ära kasutavad, ehkki neid võiksid kasutada absoluutselt kõik inimesed.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi
Järgmine

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea
Eelmine artikkelSuhtumine rikkusesse ja rahasse – I osa
Järgmine artikkelInglisõnumid juuli neljandaks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi