Miks lagunevad perekonnad ehk tervitus surnud esivanematelt

10
27507

1Endasse süüvimine

Foto: FB

Püüdes oma isiksuse arengu protsessis jõuda iseendani, puutun ma juba mitmendat aastat kokku ühe ja sama anomaaliaga: kui palju inimene enda kallal tööd ka ei teeks, kui palju tehnikaid ei praktiseeriks, kui palju end ei tasakaalustaks, kui palju kristalle ei kannaks, saab ta lõpuks aru, et ei tunne ikkagi seda elurõõmu, millest kõik nii palju räägivad ja mille poole püüdlevad.

Ükskord pärast pikki mõtisklusi taipasin lõpuks, miks see nii on. Meil pole mingit võimalust hakata elama OMA ELU, kuni me ei tervenda sünniprogrammi ehk teisisõnu, kuni me ei vabane sugulaste pärandist, mille saame sündides kaasa oma vanemate verega.

Mis on sünniprogramm?

Foto: Natalya Blazhko
Foto: Natalya Blazhko

Minu arusaamist mööda on see iga inimese elukogemus ehk tema üleelamised, mõtted ja veendumused, kusjuures nii positiivsed kui negatiivsed. Kõik need kogemused salvestuvad ja säilivad inimeses rakutasandil ning eostamisel antakse kogu programm edasi lapsele. Sündides saab iga laps 50% emalt ja 50% isalt. Kujutage ette, millise sünniprogrammide pärandi võib laps saada?

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid juuli teiseks nädalaks
Järgmine artikkelSöögisoodaga nahk ja juuksed korda
Olen lihtsalt mina ise.

10 KOMMENTAARI

  1. arvan, et meie siin KÕIKE ei saagi täpselt enne teada kui oleme ise sealpool vikerkaart. Arvata võime aga nii ja naa. Kuskil on kindlasti ka pisut tõtt.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi