Sisemise rahu saavutamiseks, lõpeta järgnevad käitumismallid!

8
36465

1Sõnum Dalai Laamalt

Dalai-laama
Foto: San Diego Reader

Ma ei kahtlegi, et paljude inimeste elud, eriti praegusel ajal, on stressirohked ning ärevad. Dalai Laamal on üks väga hea ütlus mis nendib fakti, et olenemata raskustest meie ümber ning sees tuleb tõeline rahu ikkagi iseendast. Pole olemas ühtegi segavat inimest ega faktorit, mis segaks sinu sisemist rahu ning rahulolu selle maailma suhtes, kui sa sellel ise toimuda ei lase.

Me ei saa kunagi oma välismaailmas saavutada rahu, kui me ei ole saavutanud rahu enese sees.

. Dalai Laama

Selleks, et saaksid luua oma sisemist rahu, pead muutma mõningaid oma käitumisharjumusi ning muutma tegevusi. Alguses võib see kõik tunduda nii raske ja saavutamatu, aga see kõik on kindla järjekindlusega teostatav. Ühel hetkel saab sellest lihtsalt üks osa sinu harjumustest, millest sa enam ei mõtle ja see kõik tuleb iseenesest mõistetavalt ning lihtsalt. Kui sellest on saanud rutiin, siis just tänu sellele rutiinile saavutad oma sisemise rahu.

Millistest käitumismallidest ja tegevustest loobuma peaksid selleks, et saavutada oma sisemist rahu saad teada, kui klikid nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi
Eelmine artikkelTee ise – päevitusõli SPF 10-12
Järgmine artikkelTee ise – juustesse jäetav palsam, igaks elujuhtumiks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

8 KOMMENTAARI

  1. Valetamise kohta ütleks et alati tõe rääkimine on lihtne energia kokkuhoid. kui valetad pead selle endale pähe tuupima, et järgmine kord ämbrisse ei astuks. kui on harjumus valetada siis peab olema väga hea mälu. Samas olgu kui suur mälumaht tehes, varem või hiljem räägitakse end sisse, lisaks kulutad sa oma aju koormates pidevalt energiat. Alati tõde rääkides ei pea sa mitte midagi meelde jätma sest saad toetuda oma sisemisele allikale, oma iseloomule ja isiksusele ning see ei nõua mingit pingutust hiljem. Olen aru saanud, et kõik investeeringud on algul rasked, tõe rääkimine, südame kuulamine, ise olemine jne. just nagu raha investeerimisel kehtib sama reegel. Raha koguda ja investeerida on algul raske pärast muutub lihtsamaks ja lõpuks hakkab ta ise sinueest tööle. Enesesse investeerimisel täpselt sama lugu. Algul kulutad hunniku energiat ja lõpuks hakkab see sinueest ise tööle :)

  2. Huvitav,miks mul kõik vastupidi on?Lugesin hoolega,tundub et tegu on “egoisti käsiraamatuga” või “erakuelu õpikuga”?Olen kuulnud ka arstimist,mis väidetavalt pidavat aitama?(lisan foto)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi