Ülestunnistus südametõest

0
4223

1Mis on tõde ja tõetunnetus?

Ma olen palju kirjutanud tekste mõeldes laiemalt üldisemale publikule, kuidas seletada asju võimalikult lihtsalt, et oleks kergesti ja kiiresti hoomatav. Usun, et tee vaimsuse juurde peaks olema igaühe õigus, kellel vähegi huvi, leiab selle võimaluse ühel või teisel viisil.

Mis on tõde ja mis on tõetunnetus? Palju räägitakse oma südamehääle kuulamisest. Kord ühel Stella Shakti maagilisel olenguõhtul rääkisime südametarkuse kuulamisest. Mina väitsin julgelt, et süda ütleb alati inimesele õigeid ja tõeseid vastuseid ja maagilise reiki meister ja EMF praktik Stella lisas, et alati need õiged vastused ei pruugi olla need, mis toovad rõõmu, vaid on seotud kurbuse ning lahtilaskmisega millestki või kellestki, kes enam kõrgemas plaanis meie huvisid ei teeni. Süda on ju koorma all, kui veab taaka, mis tema ellu ei kuulu.

Palju on seletatud tšakrasüsteemist, kuid minu arvamuse kohaselt asetsevad tšakrad ka inimese kehast üleval ja allpool, ei ole ainult seitse, vaid on rohkem. Kui palju neid on, seda ei taha mina ette öelda, vaid pigem julgustan ise vaatlema ja otsima meditatsioonis, kuidas endal tundub. Pole õigeid ja valesid vastuseid, kes õiget ja valet veel taga ajab, see peab oma hinnangulisusega tegelema.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi
Eelmine artikkelInglisõnumid oktoobri viimaseks päevaks ja hingekuu esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid mardikuu teiseks nädalaks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi