1Edasi liikumine

Joonistus: Kyrona

Kui esimene ülesanne on sinu jaoks ilma probleemideta ning pingutsteta teostatav, siis oled valmis edasi liikuma oma järgmise, teise ülesande juurde. Kui aga esimene ülesanne on senini sulle raske, siis seda ülesannet on sul veel liiga vara teha. Panen veelkord sulle südamele, et sa ei kiirustaks, sest liigne kiirustamine, kui sa ei ole veel valmis edasi liikuma, võib tekitada sulle rohkem segadust ja selgusetust. Võta endale aega ja tee kursus läbi omas tempos. Järgmise ülesande juurde oled valmis minema alles siis, kui eelmine tuleb sulle automaatselt, probleemideta ja pingutusteta.

Kui sul tekib küsimus, et millal sa oled valmis edasi liikuma järgmise ülesande juurde, siis oma sisimas tead sa õiget vastust. Kui esimene ülesanne sulle enam probleeme ei valmista ning sa saad keskenduda ka siis, kui sind ümbritsevad segavad faktorid ja need sind ei häiri, oled valmis edasi liikuma tänase ülesande juurde.

Ole enesega aus!

Ausus on “Tarkuse raamatu” esimene peatükk – Buda

Hirm, see on midagi, millest armastatakse rääkida, aga mida ei kiputa enesele tunnistama ja selle tunnistamine saab olema sinu teine ülesanne. Mis tähendab seda, et sa saaksid oma elus edasi edasi liikuda, tuleb sul oma hirmu(de)le hoopis silma vaadata ning neid enesele tunnistada.

Selleks, et sa saaksid leida oma hinge/elu eesmärki, pead sa olema teadlik oma hirmudest ning sellest, mis neid põhjustab. Hirm paneb sinu südamesoovidele peale blokeeringu ning ei lase neil manifesteeruda ja lükkab nad kaugemasse tulevikku seniks, kuni suudad/tahad ning oled valmis neid enesele tunnistama.

Tänase ülesandega, mis on teiseks võtmeks, saad enesele võimaluse loomaks selgust, mis sind tegelikult häirib, mida sa tõeliselt kardad ning selle kaudu võime avastada ka oma hinge/elu eesmärk.

Foto: Blue Heron Books
Foto: Blue Heron Books

Siin tuleb abiks kirjutamine, just-just. Sa pead võtma kätte pliiatsi ja märkmiku/päeviku ja hakkama kirjutama … Nii kummaline kui see sulle praegu ka ei tundu, aitab oma tunnete/mõtete kirjapanek sul jõuda eneses sügavama selguseni. Pole vahet, kuidas sa seda kirjavahetust pead, kas stiilis: “Muhv nõudmiseni” või “kirjad Jumalale/Inglitele” vms.

Läbi nende dialoogide/monoloogide õpid sa tundma oma hinge eesmärki, oma enese hirme, enese sabotaaži ning viise, kuidas nendega toime tulla ning neid lahendada. Oma teise ülesande leiad järgmiselt leheküljelt, selleks kliki nupukesele: “Järgmine”.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 1. ülesanne
Järgmine artikkelViiepäevane e-kursus, kuidas leida oma hinge eesmärki – 3. ülesanne
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi