Foto: The Chinese Zodiac

Täna sisenesime, hiina tradistioonilise kalendri järgi, Yangi rohelise Puudraakoni aastasse! Nagu teate, siis hiina uusaasta algab Kuu loomisega. Kuu loomine jääb reeglina 21. jaanuari ja 20. veebruari vahele ja seetõttu võtabki igal aastal, erineval ajal, üks kaheteistkümnest loomast valitsuskepi üle. Sel aastal võttis Draakon Jäneselt/Kassilt valitsukepi üle just täna öösel kell 00:59. Kui kalendaarset uusaastat tähistatakse 7 päeva, siis hiina uusaastat tähistatakse 15 päeva.   

Nüüd siis natuke lähemalt saabunud Draakoniaastast. Draakonit peetakse Hiina astroloogias üheks kõige paljutõotavamaks märgiks üldse. Seda just tänu oma unikaalsele võimele nii ujuda, lennata kui ka maal kõndida ning liikuda erinevate dimensioonide vahel. Peamiselt esindab Draakon jõudu ja julgust, aga ka rahu ning ühtse väe vajadust. Draakoniaastat peetakse õitsengu aastaks, kus saavad innovatsioon ja äri õitseda ja kus inimesed saavad astuda sammu oma suurema jõu/väe ja isikliku autentsuse suunas. Usutakse, et Draakoni energia teravdab intelligentsust, tarkust ja meid ümbritseva maailma mõistmist nii, et sel aastal võime oodata suuremaid ärkamisi, ahaa-momente ja ka sügavamat tarkust, mis meile järkjärgult kuust-kuusse avanema hakkavad.

Seevastu Puu element aitab pehmendada ja samas ka aeglustada veidikene Draakoni intensiivset energiat. Draakonid võivad oma loomult olla väga raevukad ja tormakad. Nende viha võib väga äkki üles kerkida nii, et hakatakse tegutsema hoopis emotsiooni- või Egopõhiselt ning ei liiguta ega tegutseta oma südame järgi.

Üldiselt on Puudraakon oma loomult vaikselt enesekindel ning tegutseb just korra ja täpsuse järgi ning väga metoodiliselt. Üldiselt on Draakon on väga innovaatiline ja enesekindel, kuid Puu element laseb tal võtta iseendale aega ning keskenduda sellele, mis aitab asju üles ehitada just tugevale vundamendile. See aga tähendab seda, kui varasemal kaheksal aastal ei oldud korralikku vundamenti loodud, siis Draakon toob endaga kaasa drastilised muutused ja lööb kõik laiali, põhjani välja nii, et saab hakata taas nullist ehitama, just tugevale ning kandvale vundamendile seda, mis on meile ja meie isiklikule arengule vajalik.

Puu energia võimaldab ja paneb meid kasvama, laienema ja hoidma oma visioone pikema perspektiivi kursil. Kevadine hooaeg on seotud otseselt Puu elemendiga nii, et see Draakoniaasta aitab meil uuesti alustada, külvata uusi seemneid, istutada noori taimi nii, et meie arenguaed saaks hakata õitsema.  Aeg on küps uuteks algusteks ja uute ettevõtmiste algatamiseks, kuid meeles tuleb pidada seda, et me peame selle kõige juures looma stabiilsuse ja olema kogu oma südamega asja/tegevuse juures.

Roheline värv on seotud Puu elemendi ja südametšakraga. Draakoniaastal tuletatakse meile pidevalt meelde seda, et tuleksime oma südame juurde tagasi ning avaksime end vastuvõtmisele.  

Samuti võivad Draakoniaastal üles kerkida erinevad suhteteemad. Me võime avastada, et peame tasakaalustama oma suhteid just iseseisvuse, läbinähtavuse ja autentsusega. Võime endalt küsida, kuidas saaksime olla just rohkem need tõelised minad isegi siis, kui oleme üldises suhtes teiste inimeste ja maailmaga.

Puudraakonis on ühendatud Yang energia ning see viitab otsustavusele, tegutsemisele ja kindlatele ning julgetele sammudele kiirelt edasiliikumises. Yang energia võib olla väga jõuline, seega peab tegutsema väga teadlikult nii, et ei suruks oma tahtmist peale ja ei mindaks „üle laipade“ selleks, et saavutada seda, mida tahetakse. Sel aastal peame harjutama olema rahulikult autoriteetsed ning austama nii enda kui ka teiste piire.

Soovin teile imelist alanud Draakoniaastat!

-Diana-

Energiavahetus

Foto: Hibiny

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 5.-11. veebruarini
Järgmine artikkelSõnumid 12.-18. veebruariks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi