Neljapäeval kell 18.15-20.30 saavad huvilised osaleda teadlikul vabastaval ühishingamisel. “Selle ühishingamise teemaks on “Kuula ja vaata südamega,” tutvustab hingamisterapeut Monika Palm. “Sa pead õpetama oma meelele ja südamele, kuidas koos laulda, siis sa kuuled oma hingehäält ja seejärel saad südamega näha ja kuulata.”

Kui südamega vaadata ja kuulata, muutub kõik maailmas maagiliseks. “Mida see kõik tähendab, sellest räägime hingamisõhtul,” ütleb Monika. “Hingamisprotsessis avame end, et maailma vaadata ja kuulata südamega. Mida me siis näeme ja mida me kuuleme?”

Sellesse hingamisgruppi on oodatud ainult kogemustega hingajad. Kui sul on südametasandiga seotud kristall kodus olemas, siis on sul võimalus see imeline abimees kaasa võtta toetajaks hingamisprotsessis.

Osalusest anda kindlasti enne teada info@tasakaalukeskus.ee ning täpsemad detailid saadetakse osalejatele meilile. Rohkem infot ürituse kohta leiad Facebooki lehelt.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelLinnukuu 20.-26. kuupäeva sõnumid
Järgmine artikkelSõnumid aprilli lõpu – ja maikuu alguspäeviks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi