Kuidas puhastada oma meeled mõtteviisist “Ma ei saa”

Igal inimesel on oma elule seatud isiklikud ambitsioonid, unistused ja eesmärgid. Mõned meist järgivad neid seatud eesmärke päris visalt ning pürivad kindlal sammul nende poole, aga osad inimesed vajavad eesmärkideni jõudmiseks veidi abi.

0
4963

1Mõtteviisi erinevused

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Neid kahte inimtüüpi eristab just suuresti nende mõtteviiside erinevus. Nimelt need inimesed, kes pürivad sihikindlalt oma eesmärkide poole, on seadnud oma mõtteviisi “Ma saan”, “Ma suudan” peale, seevastu teised jällegi “Ma ei saa”, “Ma ei suuda”.

Sul on praegu oma elus probleeme unistuste, ambitsioonide või eesmärkide saavutamisega, siis tea, et sul on lootust. Esmalt viska kõrvale kõik need mõtted, mis saboteerivad sinu eesmärkideni jõudmist. Isegi siis, kui sa oled suhteliselt õnnelik ja edukas, võid sa oma enesemotivatsiooni tõstmise ning vaimsete blokeeringute puhastamisega  jõuda hoopis kõrgemale edukuse ning õnne tasemele.

Tagasi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi