Mis on karma ja kuidas see sind mõjutab?

Mis see karma siis ikkagi on? Karma tähendab sanskriti keeles tegutsemist. See toimib sarnaselt Newtoni seadusega, mis ütleb, et igal tegevusel on tagajärg.

4
19777

1Karma – põhjuse ja tagajärje seadus

Foto: Earth We Are One

Kui sa räägid, mõtled või tegutsed, käivitad jõud, mis reageerivad vastavalt sellele tegevusele. Konkreetsele käitumisele vastavat tagasitulevat jõudu võib tõhustada, muuta või pingestada, ent enamik inimesi ei ole võimelised seda ise likvideerima.

See nn põhjuse ja tagajärje seadus ei ole karistus, see toimib sinu kasvatamise või õppimise huvides. Kui sa käivitasid karma ahela, ei pruugi sa oma tegevuse tagajärgede eest põgeneda, kuid sa kannatad ainult siis, kui sa ise oled loonud kannatamiseks vastavad tingimused. Karma seaduse ignoreerimine pole lahendus, ükskõik, kas need seadused on sinu enda loodud või on need universaalsed. Igal  juhul tuleb karma seaduseid teada, et lõpetada kartmine ja olla õigustatud olema karma maailmas ja ka uuestisündide ahelas.

1. Suur seadus

Foto: Earth We Are One
Foto: Earth We Are One

Sulle ei tohiks olla tundmatu ka ütlus: “Mida külvad, seda lõikad“. See ütlus on maailmas tuntud kui põhjuse ja tagajärje seadus.
Mida iganes sa endast välja lased, pöördub sinu juurde alati tagasi ja reeglina palju võimsamana, kui välja saatsid.  Kui ihaldad õnne, rahu, armastust ja sõprust, siis pead ka ise olema õnnelik, rahumeelne, armastav ja käituma tõelise sõbrana. Kui käitud naabri põllul põrsana, saad oma põllule tempe tegema terve seakarja.

Tagasi
Eelmine artikkelKanepikohvik – Üritus Genialistide Klubis
Järgmine artikkelHaldjad meie ümber
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

4 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi