1Positiivne vs negatiivne

Foto: Geoset

Oled sa kunagi mõlenud, miks sa ikkagi tõmbad ligi negatiivseid inimesi, kuigi ise oled positiivne? Fakt on see, et positiivsed ja negatiivsed inimesed tõmbavad tihtilugu üksteist ligi, kuigi nad on nii vastandlikud. See põhjus on meie loomuses, tegelikult on see teadus.

Nagu sa tead, siis igal patareil kaks poolust – positiivne katioon ja negatiivne anioon. Kui ühendada need kaks poolt, saad laengu. Olgu see siis meeldiv või mitte, kui negatiivne inimene loob ühenduse positiivsega, siis luuakse nende vahel energia. Inimesed on kord sellised, kes vajavad edasiliikumiseks energiat. Energia on elektronide ja ka emotsioonide liikumine. See on üheks põhjuseks, miks vastandid tõmbuvad. Ehk siis positiivne jõud tõmbad magnetina negatiivset ja vice versa.

Kui sa pead tegemist tegema negatiivsete inimestega, siis tea seda, et sa oled tegelikult huvitatud tema energiast või sellest tundest, mida sa sellest suhtest saad. Oluline on mõista sellest tulenevat  energiavoogu, kui sul on vaja lahti saada sellest negatiivsest jõust.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule:”Järgmine”

Tagasi
Eelmine artikkelMahatma Gandhi elumuutvad õpetused
Järgmine artikkelIdeid, mida võiksid teha, selmet passida sotsiaalmeedias
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi