Tagasi
Järgmine

Kuumärkide mõju / Jäära Kuu

Foto: Pixabay

Nüüd, kus olen tutvustanud kuufaaside mõju erinevatele eluvaldkondadele, tutvustan kuumärkide üldist mõju, enne kui hakkan järjest erinevaid valdkondi lähemalt vaatlema ja toon välja, mida millisel ajal teha või tegemata jätta. Üldinfo artikli koostamisel kasutan Daniel Pharr´i raamatut “Kuutark” ja edaspidi juba Johanna Paungger´i ja Thomas Polle “Kuu võimu” – neis mõlemis on muudki eluks head ja tarka, mida meelde jätta ja tähele panna.

Jäära Kuu

Jäära kui tulemärgi esindaja ajal võimenduvad igasugused tulised suhted – nii head kui halvad. Konfliktsed olukorrad muutuvad plahvatuslikeks ja kirg, mida vaka all suudetud hoida, lööb heleda leegiga loitma.

Jäära Kuu aeg ei ole logelemiseks ega aja raiskamiseks, vaid tegutsemiseks. Selle energia abil suudad ette võtta kõik tegevused, mida muidu oled edasi lükanud, kuna pole viitsinud või oled kahelnud, kas ikka hakkama saad ja siis pole üritama hakanudki.

Jääralt saadud energia mõjutab ka emotsioone – oleme kergemini haavatavad ja nähvamised ja sõnelused on kerged tulema.

Parim, mida Jäära Kuu ajal teha, on tegeleda millegagi, mis on parajaks väljakutseks, samas huvipakkuv või lõbus, rahuldustpakkuv – ja mis kõige olulisem – selle lõpuleviimine pakub sulle rahuldust ja võid veel kiitagi saada.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele “järgmine” või vali rippmenüüst sind huvitav Kuu tähtkujus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 9-15 oktoober?
Järgmine artikkelSõnumid 16.-22. oktoobriks 2023
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi