NB! järgnev jutt on informatiivse eesmärgiga, mitte õpetus ega propageerimine.

Rick Simpson on üks täiesti tavaline mees Kanadast, kes on teinud oma elu eesmärgiks aidata raskelt haigeid inimesi (olenemata haigusest), kellele “traditsiooniline meditsiin” on andnud surmaotsuse.

Rick Simpson Foto: Medical Jane
Rick Simpson
Foto: Medical Jane

Tsiteerides Ricki:

[pull_quote_center]Kui avalikkus saab teada, et korralikult tehtud kanepi ravimiga saab ravida või kontrollida peaaegu igat meditsiinilist seisundit, siis kes on kanepi kasutamise vastu?[/pull_quote_center]

Ricki kanepiõli on osutunud tõhusaks raviks

Ricki võib pidada kanepi aktivistiks, kes on tegutsenud viimased 10 aastat ja teavitanud inimesi kanepiõli tervendavatest omadustest. 2003 aastal ravis Rick edukalt selle sama kanepiõliga tal endal diagnoositud metastaatilist nahavähki ja pärast seda on ta pühendanud oma elu kanepiõli omaduste teavitamisele.

Ta on saanud suure vastuseisu osaliseks ning toetuse puudumise Kanada ametivõimudelt, farmaatsiaettevõtetelt, tervisekaitseasutustest ning ÜRO poolt. Seda kõike hoolimata sellest, et ta on ravinud edukalt üle 5000 haige inimese – täiesti tasuta, ja ta usub, et kõik haigused ning seisundid on ravitavad. Ta täpsustab, et täiesti tavaline on ravida erinevaid vähivorme ning haigusi kõrgekvaliteedilise kanepiõliga.

Ta on ravinud erinevates seisundites haigeid kaasaarvatud, kuid mitte ainult: vähk, AIDS, artriit, SM, diabeet, leukeemia, Chrone tõbi, depressioon, osteoporoos, psoriaas, unetus, glaukoom, astma, põletused, migreen, kehakaalu reguleerimine,  krooniline valu ja muteerunud rakud (polüübid, tüükad, kasvajad).

“Põgene ravi eest” dokumentaalfilm

Christian Laurette tegi 2008 aastal dokumentaalfilmi  “Põgene ravi eest”, (“Run from cure”) kus ta jagab Rick Simpsoni lugu. Film sisaldab videoid inimestega, keda Rick on kanepiõliga ravinud ning olid nõus tunnistama tema kaitseks Kanada ülemkohtus, aga neid ei lubatud tunnistajapinki tema 2007 aasta kohtuistungil. See dokumentaalfilm selgitab ilmekalt kanepiõli kasulikkusest inimestele.

[pull_quote_center]Ma tahan, et inimesed teaksid, kuidas end ise ravida![/pull_quote_center]

Rick Simpson usub, et suukaudselt manustatud kanepiõli otsib üles ning hävitab kehas olevad vähirakud. Kui  kanepiõli kasutada paikselt, siis sellega saab kontrollida või isegi ravida erinevaid nahahaigusi näiteks melanoomi.

Nagu ka iga “ravimi” puhul, kasutades liiga palju kanepiõli võivad sellega kaasneda kõrvalmõjud, silmapaistvamad kolm kõrvalmõju, mida kanepiõli üleliigne kasutamine endaga kaasa toob on: isu tõus, õnnetunne ning unisus. Võrreldes teiste sadade ravimitega, mis on ravimiameti poolt heaks kiidetud, aga uuritud on neid väga vähe või üldse mitte, antakse neid südamerahuga patsientidele, kes vaevlevad kohutavate kõrvalmõjude käes – vahest isegi surm. Mitte üks inimene ei ole kanepi tarvitamisse surnud – olgu kanep mistahes vormis.

Rick Simpsoni kanepiõli retsept

Ricki kanepiõli tegemiseks on vaja unts (28,349523 g) puhast kuivatatud kanepit. Ühest untsist saab keskmiselt 3-4 grammi õli. Kuigi saadud õli kogus varieerub olenevalt kasutatava kanepi liigist. Ühest kilost kuivatatud ürdist saab umbes kaks untsi kvaliteetset õli.

TÄHTIS

See juhend on võetud otse Rick Simpsoni enda kodulehelt. Ole VÄGA ettevaatlik lahusti väljakeetmisel, leegid on äärmiselt ohtlikud. HOIDU samal ajal suitsetamast, sädemetest, kuumadest pliidiraudadest ja/või kuumaelementidest! Pane üles korralik ventilaator, mis aurud potist eemale ajab ning kogu protseduur vii läbi HÄSTI ventileeritud ruumis või kohas!

 1. Aseta korralikult kuivatatud ürdid plastämbrisse.
 2. Niisuta ürdid lahustiga, sobib hästi näiteks puhas toorbensiin, eeter, butaan, 99% isopropüülalkohol või isegi vesi. Ühe untsi THC eraldamiseks on vaja 500 ml lahust või 907,18474 g THC eraldamiseks kulub 7l570824 l vedelikku.
 3. Purusta taimne materjal töötlemata puidust nuia või analoogse esemega. Kuigi taimed on nüüd niisked on neid kerge purustada, sest algselt olid need hästi kuivad.
 4. Jätka materjali purustamist, lisades samal ajal pidevalt lahustit seni kuni kogu taimne osa on korralikult kaetud ning materjal täiesti läbi ligunenud. Jätka segu segamist veel umbes 3 minutit. Seda tehes THC lahustub ning imbub lahustisse.
 5. Nüüd vala saadud vedelik läbi sõela teise ämbrisse. Selleks hetkeks oled kätte saanud ca 80% taimedes olevast THCst.
 6. Tööta veelkord uue lahustiga taimed läbi ning sega veel 3 minutit, mille käigus eraldub ülejäänud THC.
 7. Kurna segu läbi kurnalapi eelmisele juurde ning pigista kurnalapp kuivaks.
 8. Viska kurnatud materjal minema.
 9. Filtreeri õli-lahusti segu läbi kohvifiltri puhtasse nõusse.
 10. Keeda õlist lahusti välja. Selleks sobib hästi riisikeetja, millega saab kenasti lahusti välja keeta ning see mahutab pea 2 liitrit vedelikku. HOIATUS – hoidu lahtisest tulest, sädemetest, kuumadest pliidiraudadest, kuumaelementidest, sest potist tulevad aurud on VÄGA tuleohtlikud!
 11. Vala segu riisikeetjasse ning täida see 3/4 ulatuses ning keera kuumus kõrge/high peale. Veendu, et teed seda kõike hästi ventileeritud ruumis, suuna ventilaator potile, et see viiks potist tulevad lahustiaurud eemale. Lisa pidevalt segu juurde, kui vedelik on peaaegu aurustunud, lisa seda seni kuni viimanegi törts on keetjasse ära valatud.
 12. Kui vedelik on lõplikult aurustunud, lisa viimaseks korraks umbes 10  tilka vett 453,59237 g kuiva materjali kohta. See aitab vabastada õlisse jäänud lahusti jäägid ning ei lase õlil ülekuumeneda.
 13. Kui riisikeetjasse on jäänud umbes 2,54 cm jagu õli-vee vedelikku, pane kätte pajakindad ning eemalda keedupott keetjast ning sega segu seni kuni see lõpetab keemise.
 14. Kui lahusti on välja keedetud, lülita keetja madalale/low kuumusele. Mitte mingil ajal ei tohi õli kuumus ületada 140C.
 15. Hoia oma pajakindad käes, eemalda keetjast pott. Nüüd vala ettevaatlikult saadud õli puhtasse roostevabast terasest anumasse.
 16. Pane see roostevabast terasest anum marjakuivatisse või kohvikannu soojendusplaadile. See võib võtta paar tundi enne, kui õlist aurustuvad vesi ja terpeenid. Kui õli pind ei näita enam mingisugust aktiivset tegevust, on see valmis kasutamiseks.
 17. Ime õli plastikust süstlasse või mõnda teise anumasse. Süstlast on lihtsalt lihtne õli hiljem kätte saada. Kui õli on täielikult jahtunud, muutub see paksuks rasvataoliseks.
Kanepiõli
Puhas ja õige kanepiõli on kuldse kumaga

 

Uue ajastu meditsiini puhkemine

Rick Simpson teatab, et kanepiõli noorendab elutähtsaid organeid, ning see ei olevat üldse haruldane, kus inimesed tunnevad end  üsna varsti pärast ravi alustamist 20-30 aastat nooremana. Rick kuulutab oma kodulehel: “Kui avalikkus saab teada faktist, et korralikult tehtud kanepi ravimiga saab ravida või kontrollida peaaegu igat meditsiinilist seisundit, siis kes on vastu kanepi kasutamisele?”

[pull_quote_center]Me oleme meditsiinis uue ajastu künnisel ja uus päev koidab inimkonnale. Mitte ainult kanep võib päästa maailma, see võib kaotada ka suure osa inimkonna kannatustest ning võib lõpetada nälja. Mida me ootame?[/pull_quote_center]

-Rick Simpson.

Tunnine video “Jookse ravi eest” – eestikeelsete subtiitritega, kus Rick ning paar tema patsienti räägivad oma loo kanepiõli kasutamisest.

Rick õpetab kanepiõli tegema

Videoõpetus sellest, kuidas seda sama Ricki õli teha väikeses koguses.

Michael J. Fox, kes on meile paljudele tuntud ulmeseriaalist “Tagasi tulevikku” ja on viimased paarkümmend aastat vaevelnud parkinson tõve küüsis, kasutab samuti Ricki õli ja tänu sellele on ta võimeline nüüd isegi uuesti filmilinale naasma. Lisaks on videos lõik mehest Taylor Frenchist, kes on viimased üheksa kuud veetnud ratastoolis, ei suuda rääkida, liigesed on kanged ja valulikud – tema eest kannab hoolt tema naine, kes peab teda ka söötma. Taylor saab siin videos võimaluse kasutada 10 päeva meditsiinilist kanepit ning on võimeline pärast seda kõndima, rääkima, käsi tõstma ning isegi ISE autot juhtima, millest ta võis enne unistada.

Kuna mujal maailmas on saanud tõsiseks probleemiks õlidega äritsemine, siis Rick näitab ka seda, kuidas ära tunda õiget ning puhast ja ravitoimega õli. Postitatud Ricki poolt 23.11.2012.

http://youtu.be/mgvQ-q_gZLU

Kas see kõik ei pane meid mõtlema, miks ei taheta, et inimesed saaksid ennast ise ravida loodusliku ravimiga, mille ainsateks kõrvalmõjudeks on õnn, isu, unisus ning TERVIS?

Kui oled selle nüüd läbi lugenud ja vaadanud Rick Simpsoni videot, siis kas leiad ka, et Eesti arstide jutt kanepi hirmutavast kõrvaltoimest vastab tõele.

Väljavõte Tarbija24-st

Terviseameti tervishoiu büroo juhataja ja meditsiiniteaduste doktori Mari Järvelaiu sõnul on põhjus, miks ühtegi taotlust ravikanepi kasutamiseks pole tehtud, üsna loogiline.

[pull_quote_center]Kanepi kõrvaltoime hirmutab niigi haigeid inimesi ning ei ole tõstatud, et kanepitoode oleks valu leevendamisel efektiivsem kui teised lubatud valuvaigistid[/pull_quote_center]

selgitas Järvelaid.

[pull_quote_center]Neid, kes jäävad uskuma, et tegemist on imerohuga, mida arstidel mingil salapärasel põhjusel või lihtsalt kadedusest ei lubata välja kirjutada, on ilmselt päris palju. Siiski on kanep taim nagu iga teinegi, mitte puhas arstim,[/pull_quote_center]

lisas ta.

Järvelaiu sõnul suitsetatakse kanepit eelkõige meeleolu parandamiseks.

[pull_quote_center]Tüüpiline on, et kanepit tarvitanu muutub lõbusaks, ta räägib ohjeldamatult, seejuures pole talle jutupartnerit vaja, piisab iseendast, ja tal tekib ka ohjeldamatu söögiisu. Ta ajataju muutub, aeg kui tormaks. Mälu sellest eriti palju ei salvesta. Kui kanepi psühhoaktiivne toime üle läheb, hakkab domineerima lõbusa energilisuse vastand – ükskõiksus ja kurvameelsus,[/pull_quote_center]

kirjeldas Järvelaid.

Samuti pelgavad arstid Järvelaiu sõnul ravikanepit soovitada, sest nii võetaks nad kaudselt vastutuse, et ravim jõuab ikka tõesti selleni, kellele see on välja kirjutatud.

[pull_quote_center]Ärge tehke arstidest kanepitarvitamise väravavahti,[/pull_quote_center]

leidis Järvelaid.

Loe tervet artiklit sellest, kuidas Eesti arstid ei pea ravikanepit vajalikuks. Tarbija 24 artikkel avaldatud 08.11.2013.

Allikas: Tarbija 24Medical Jane

Lisaks

Veel üks näide …

Eelmine artikkelKuidas inimesed on muutnud oma interneti kasutamisharjumusi vältimaks NSA jälgimist
Järgmine artikkelKarvane vaip puhtaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

 1. Kanepiõli / tinktuur on kõige tõhusam kanepiprodukt vähivastu, millest on tehtud juba mitmeid MEGAdetailseid uuringuid ja katsetusi, kus vähk on täielikult välja ravitud. Ning kena tõsiasi on ka see, et vähk kipub eemale hoidma kui tarvitad kanepit. Ei ole vajalik tehagi seda õli, võid lihtsalt sisse süüa või suitsetada, ja töötab.

 2. see dr.Järvelaid ei tea küll kanepist mitte midagi peale selle, mida rahvasuust kuulnud kuskilt on. teeb kurvameelseks ja ükskõikseks peale mõju kadumist – täielik jura, sa oled ise mutt kodus kurvameelne ja ükskõikne.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi