Tagasi
Järgmine

Mis kuupäeval oled sündinud?

Foto: Saima Psychic Online

Millisel kuupäeval oled sa sündinud? See lihtne küsimus võib paljastada sinu kohta väga palju. Iga kuupäev peidab endas erilist numbrimaagiat ja väge. Kuigi enamjaolt vajab numeroloogia detailset numbrilist informatsiooni isiku kohta selleks, et oleks võimalik läbi viia keerukaid arvutusi, mis paljastab elutee jms kohta peitvaid saladusi, siis just selle lihtsa küsimusega võid inimese kohta ühtteist teada saada.

Sinu sünnikuupäev

Numeroloogia on väga mõnus abimees ja sellest võib teinekord palju kasu olla. Meie, inimeste, materiaalne maailm põhineb mustritel. Vana-Kreekas kasutati sellist lihtsat vaatlust sihipäraselt. Paljud salajased ning filosoofilised koolid ja õppeasutused panustasid väga palju energiat just numeroloogiasse. Selleks, et saaksid numeroloogias ka ise nö “sina” peale, pead sellega pidevalt tegelema, aga kui oled piisavalt uudishimulik, siis saad võibolla enda jaoks piisavalt väärtuslikku informatsiooni ka sellest postitusest.

Alustame ja postituse edasi lugemiseks otsi rippmenüüst üles sulle huvipakkuv sünnikuupäev ja saa teada, kas oled tähtede poolt määratud heaks liidriks või saama oma elus kuulsaks…

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelHingamismeister Dan Brulé avab teadliku hingamise saladused
Järgmine artikkelKuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

  1. Kuupäeva kohta 28 -jälle head mõtisklemise materjali 😊Tänan!
    Nädalapäeva suhtes ande osas päris tõde,aga nautima oma päevi alles alustasin sel aastal!Ikka suur tänu!😊

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi