Märgid sellest, et sinu kolmas silm on avanemas

Sinu kolmas silm, tuntud ka kulmu tšakrana, on hinge, energia ning vaimse nägemise asukoht. Kuna planeedi energeetika on tõusuteel, siis selle tulemusena hakkab/on hakanud järjest rohkem inimesi otsima oma vaimset teekonda, et edasi areneda. Kolmanda silma toimimine aitab aga suuresti kaasa vaimse teadlikkuse ning oma annete teadvustamisele.

6
16791

Vaimne ärkamine võib ja peaks olema sinu elus üks maagiline aeg. Kui sa tunned end selle tõttu mingil põhjusel ebamugavalt – rahune! Annan väikese selgituse toimuvast, et sa saaksid nautida täiel rinnal sind eesootavat reisi vaimsusesse.

Ainus tee väljaSiinkohal tahan välja tuua mõned märgid sellest, teadvustamaks, et sinu kolmas silm on hakanud avanema.

Tunned peas kipitust või survet

Selline surve või kipitustunne tekib sinna nn kolmanda silma kohale (kolmanda silma tšakras), või pealael olevas kroontšakras ning see juhtub kahel põhjustel:

 • sa korjad üles energeetilisi signaale
 • sinu tšakrad avanevad

Eriti avanemise/ärkamise algstaadiumis võivad need tunded olla väga tugevad.

Ühendus vaimudega

Foto: Catholic Pilot
Foto: Catholic Pilot

Võib juhtuda, et oled ühenduses vaimumaailmaga. Ehk teisisõnu võib sul olla lihtsam tunnetada oma vaimsete teejuhtide olemasolu ning juuresolekut. Võid tunnetada ja isegi näha teistega koos viibides, et nende surnud lähedaste hinged on nendega. See on eriti omane meediumi võimetega inimestele.

Soov olla eemal negatiivsest

Sa võid leida, et tunned teiste inimeste emotsioone ning tundeid, mis viitab sellele, et sinus on pead tõstma hakanud empaat. Põhjus, miks sa tahad negatiivsest eemal olla, on tingitud sinu kõrgenenud tundlikkusest ning negatiivsed ning dramaatilised inimesed tõmbavad sind energeetiliselt tühjaks. Austa seda, mida tunned ning hoidu negatiivsusest ja draamast nii palju, kui vähegi võimalik.

Soov toituda tervislikult

tervislik toit

Äkki on sul tekkinud soov toituda tervislikult endise rämpstoidu asemel, ja seda mitte teadlikel põhjustel. Miks see nii on?

Kui tegeled intuitiivse tööga, siis sinu energia vibreerib kõrgema sagedusega. Pea meeles, et me kõik oleme nn vibreerivad energeetilised olendid. Ilma, et sa ise sellest aru saaksid, võib sul äkki tekkida tungiv soov süüa midagi palju tervislikkumat, näiteks puuvilju ja juurvilju, sest need on samuti kõrgema vibratsiooniga toidud. Eriti kõrge vibratsiooniga on toortoidud.

Soov õppida ning areneda ning olla rohkem vaimne

Enamikul, kes on hakanud vaimselt ärkama, tekib soov õppida. Nii nagu sa avaned, on see justkui oma vana naha maha ajamine ning alateadlikult hakkad mäletama oma hinge sära. Selle tulemusena on täiesti tavaline, et soovid hakata lugema kõike, mis kätte satub, tahad õppida nii palju kui vähegi võimalik ning kõndida mööda vaimseid radasid.

Sagedased või värvikad unenäod

Foto: Kelly Tan
Foto: Kelly Tan

Näed tihti unenägusid või on need eriti värvikad, mis on samuti märgiks sinu vaimsele ärkamisele.

 • Kui sa magad, siis sul puudub vastupanu, ehk teisisõnu sinu meeled ja mõtlemine ei jää ette intuitiivsele teele. Kui sa näiteks päeval tunned midagi, seejärel kahtled, kas peaksid usaldama oma sisetunnet või mitte. Siis jääb sinu ratsionaalne mõtlemine ette ja ei lase sinu intuitsioonil end väljendada, sest sa surud selle oma mõtlemisega alla. Unes seevastu seda vastupanu ei esine. Aga ära muretse, sinu unenäod (vähemalt mitte kõik), ei ole millegi ended.
 • Mida rohkem sa avaned/ärkad, seda lihtsam on sul kasutada oma erinevaid meeli, näiteks minna unenäo/unistamise seisundisse. See on väga kasulik ja ka lõbus, kui hoiad oma vood kõrval nn unenäo päevikut (päevik, kuhu kirjutad üles oma unenäod kohe, kui ärkad).

Meelte kõrgendatud tunnetus

Oled äkki kuulma, tundma, haistma või nägema hakanud seda, mida seal pole? Mis tähendab seda, et kuuled kõrgendatud helisid, või helisid, mida teised ei kuule. Näed midagi silmanurgast vilksatamas või näed midagi, mida teised ei näe. Tunned nagu keegi puudutaks sind, aga tegelikult pole seal kedagi. Tunned lõhna seal, kus seda pole ning seda pole võimalik tunda (näiteks vaatad filmi ning tunned filmi miljöö lõhnu, nt tehakse seal suitsu või süüa; pannakse peale parfüümi; ollakse aasal jne, sina tunned kõiki neid lõhnu sel ajal, kui filmi vaatad). Palju õnne! Sinu meeled on ärganud ning nende tunnetus tugevneb. See on täiesti normaalne ärkamise osa ja sa ei ole hulluks läinud!

Intuitiivsed “löögid”

Foto: 101 Fundraising
Foto: 101 Fundraising

Juhtub näiteks see, et oled mõelnud mingile sündmusele või näinud midagi unes ning siis mõni aeg hiljem saab see teoks – tunned või näed endeid. See on samuti täiesti tavaline ärkamise osa, mis mõne inimese jaoks võib olla väga põnev ning teise jaoks jällegi väga hirmutav. Kui sa kuulud viimaste hulka, siis:

 • sea endale eesmärgiks mitte näha, tunda ega kuulda halbu ega negatiivseid sõnumeid
 • katsu kasutada ja järgida nii palju kui võimalik oma sisetunnet. See võimaldab sul endal oma intuitsiooniga rohkem tuttavaks saada ning aja jooksul muutub selle kasutamine  järjest lihtsamaks, loomulikuks ja mugavaks. Pikapeale õpid sa oma andeid ka kontrollima ning sinu sensitiivsus ei pea olema pidevalt sisse lülitatud. Sa õpid seda ajapikku sisse ja välja lülitama, vastavalt vajadusele.

Peavalud

Peavalud ei ole üldse vahvad asjad, mis sellega kaasnevad, aga kahjuks on need üsna tavalised nähtused. Need on tingitud energiate sissevoolust.

Üks moodus, kuidas seda ebameeldivat probleemi lahendada, on võtta sooja jalavanni, millesse võid soovi korral lisada erinevaid eeterlikke õlisid. See moodus aitab sul energia peast jalgadesse juhtida ning peavalu möödub või vähemalt leeveneb. Kui sul esineb tihedaid peavalusid, siis tasuks ka konsulteerida oma arstiga, et välistada meditsiinilised probleemid.

Vanad sõbrad kaovad – uued tekivad

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Sinu vaimne ärkamine on tegelikult väga põnev protsess, sest sinu hing selle käigus kasvab meeletult. Ühel hetkel avastad, et oled osadest sõpradest ning asjadest/tegevustest, mis olid sulle kunagi väga tähtsad, välja kasvanud. Sellest pole absoluutselt mitte midagi halba, sest universum saadab su teele uusi inimesi, tegevusi ja hobisid, mis haakuvad sinu hetke energiatasemega.

Hirmude vabastamine

Seega, kuidas sa end tunned, kui oled need märgid läbi lugenud ning avastanud endas nii mõnegi või kõik ärkamise/avanemise tunnused? Kui sa oled kõhklev või kardad, siis äkki alljärgnev aitab sind:

 • sinus on nüüdseks muutunud nii mõndagi ning sa oled hakanud mõistma, et oled üks intuitiivne ning vaimne olend. See kõik ja ka sina on täiesti normaalne.
 • intuitsioon on täiesti loomulik asi. Isegi Albert Einstein oli suur intuitsiooni uskuja ja on muuhulgas öelnud need kuulsad laused:

Elada võib kahte moodi: Üks on nõndaviisi, justkui poleks miski ime. Teine on see, et kõik meid ümbritsev on imeline. Ainuke tõeliselt väärtuslik asi on intuitsioon

Albert Einstein

Intuitiivne mõistus on püha kink ning ratsionaalne mõistus on ustav teener. Me oleme loonud ühiskonna, mis austab teenistujat ning on unustanud kingituse.

 • kui sa taipad esmakordselt, et tegemist on sinu vaimse ärkamise/avanemisega, siis võib see kõik tunduda kuidagi kummaline, võõras või isegi harjumatu ja hirmutav, sest sa hakkad nägema maailma ning sind ümbritsevat, hoopis teises valguses. Aga ära põe, sest oma ärkamise alguses on ka paljud teised kõike seda sama tundnud. Sa pole üksi!

Ausalt, sul ei ole absoluutselt vaja mitte midagi  karta, sest selle protsessi käigus ei juhtu sinuga mitte midagi hirmsat! Need dramaatilised asjad, mida sa kardad, et juhtuvad, juhtuvad ainult filmides. Seega, hinga sügavalt sisse ja välja ning naudi seda sõitu!

Mis võivad ärkamise/avanemise esile kutsuda?

Foto: You tube
Foto: You tube

Tihtilugu on ärkamiseks vaja tõuget, aga mitte alati. Inimesed sünnivad siia ilma kõik teatud annetega, aga aja jooksul need unustatakse või surutakse vanemate/kasvatajate/õpetajate poolt maha. Tihtilugu on väikelastel, ja ma arvan, et ka sinul oli, kujuteldavad kaaslased. Aga, kui nad neist oma vanematele räägivad, siis vanemad teevad lastele selgeks, et seal pole kedagi ja sellega teevad lastele karuteene ning pärsivad nende loomulikke võimeid, sest eriti väikelapsed, on väga mõjutatavad oma vanemate poolt. Kui aga inimene avaneb tõuke tagajärjel, siis üsna tavalisteks tõukeallikateks on:

 • õnnetus või surmaeelne kogemus – kindlasti oled kuulnud neid jutte, kuidas inimene pärast mingi õnnetuse või surmaeelse kogemuse tagajärjel on hakanud asju nägema, kuulma või tundma. On saanud tervendaja võimed vms. Tihtilugu on just selline hirmus või raske sündmus avanemise tõukeallikaks
 • armastatud inimese kaotus – sageli pöörduvad inimesed sisemise rahu või lohutuse otsingutel just siis vaimsuse poole, kui kaotatakse keegi lähedastest. Sellega seoses jõutakse hinge tasandil oma vaimsuse allikale lähemale ning oma tõelise mina jälile ja tagajärjeks ongi avanemine/ärkamine
 • lapse sünd – lapse sünniga suureneb vanematel nende loomulik intuitsioon, eriti emadel, sest toimub enese ümberhäälestamine lapse vajaduste rahuldamiseks. Ega asjata kutsuta seda ema vaistuks
 • tervendamine – midagi nii lihtsat nagu hüpnoos või energeetiline tervendamine võib avada sinu kuuenda meele. Seda tüüpi seansid tõstavad sinu energia vibratsioone kõrgematele tasemetele ning seisev energia pannakse liikuma ning mille tagajärjel tekib sinu teadvuses nihe ning sa hakkad tajuma asju teisiti kui varem.

Selle kohta, miks ärkamine/avanemine toimub, puuduvad kindlad reeglid. Aga nagu sa näed, siis nii mitmedki elusündmused võivad põhjustada sinus selliseid muutuseid, et löövad sinu äratamiseks teadvuse ukse piisavalt praokile.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkel“Voodisamba” hoiab sind noore ja tervena
Järgmine artikkelUniversumi numbrimaagia
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

6 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi