Kevadkoristus loits

0
1177

1Kevadkoristus

Foto: FooT Too

Kätte on jõudnud 21. märts ja kolmapäev, esimene ametlik kevadpäev. Kui eilne pööripäev oli imekena ja täis päikest, siis õhtul, täpselt kevade tuleku ajaks, näitas talv veel oma viimast võimu ja kattis maa laia valge lumevaibaga. Nüüd tuleb oodata, mil kevad oma teatepulga lõplikult talve käest üle võtab ja oma täies hiilguses meile oma palet näitab. Päeva värviks on pruun ja lõhnaks, mida kodus lõhnalampides/viirukina või siis enda peal kasutada on kuslapuu.

Kevade algus sobib suurepäraselt suuremaks koristuseks nagu kevadpuhastus. Peamine on see, et koristatakse mõtte ja kavatsusega. Mõttega koristamine tähendab seda, et sa ei korista oma elamist lihtsalt tavapäraselt nagu võtad pindadelt tolmu, tõstad asju veidi siia ja sinna, vaid see tähendab, et puhastad oma kodus olevat energiat ning lood sellega uue ruumi uute energiate nagu võimalused, küllus, tervenemine ja heaolu, sisenemiseks.

Mida sul selleks vaja on, leiad järgmiselt leheküljelt ja selleks ei ole sul vaja teha muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKevadise pööripäeva tähtsusest
Järgmine artikkelHaldjate loits oma armsama leidmiseks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi