Randmepaelade maagiline mõju

2
11751
Tagasi
Järgmine

Punane randmepael

Foto: Гороскопы

Mäletan oma möödunud milleeniumisse jäänud noorusest, kui sidusime tihti sõpradega üksteise kätele randmepaelu, peamiselt punasest lõngast. Oli ka teisi värve lõngu, mida sai seotud, aga neid oli harvem. Ka tänapäeval on see komme laste, noorte ning isegi vanemate inimeste igapäeva tagasi tulnud – küll suuremal või vähemal moel, aga see on tagasi.

Kui arvata, et tegemist on juhuse või suvalise moeröögatusega, siis eksid. Käepaelal on väga suur tähendus ning roll, mida meie eludes kanda tuleb. Just erinevate uskumuste ning traditsioonide kohaselt on punase lõngaga seotud randmepaelal maagiline võime mõjutada tema kandja eluolu, tema tervist ja isegi õnne. Usuti/usutakse, et punane lõng kannab endas talismani energiat, kaitstes oma kandjat kurja silma ning negatiivse energia eest, kui seda kanda ümber vasaku randme.

Veel usuti, et punast randmepala peaksid kandma kõik vallalised neiud seni, kuni see ise katkeb ja pärast seda pidavat neiu kohtuma oma armastusega, kellega siis abiellub. Usuti, et punane randmepael aitab kaasa viljakuse tõstmisele ning kaitseb sõjas verevalamise eest.

Tänapäeva on punase lõnga või randmepaela kandmine tulnud Kabbala ja judaismi kaudu, sest paljud Hollywoodi staarid on pööranud just seda usku ja tänapäeva noored võtavad šnitti just neilt. Nimelt tänapäeval on Iisraelis iga ühiskonna sektoris olev inimene mingil moel seotud punase lõngajupiga. Kui varem kanti seda peamiselt randmel, siis nüüd on mindud randmepaeltest kaugemale ning paljud mehed kannavad punast lõngajuppi rahakotis. Naised, kes tahavad rasestuda või on juba rasedad – kannavad punast lõnga ümber oma piha jne.

Tuleme tagasi selle punase lõnga maagia ja fenomeni juurde, miks käib see erinevate lainetena läbi igast generatsioonist. Ma usun, et kui sa küsid oma vanaemalt, emalt või vanavanaemalt, siis ka nemad võivad sulle kinnitada, et nad on vähemalt oma nooruses seda korra kandnud ja nii ka nende vanemad…

See punase lõnga kandmise laine käis korra läbi möödnunud aastal, siis vaibus ja nüüd on jälle tagasi.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või otsi rippmenüüst üles see lehekülg, mis sulle parasjagu huvi pakub.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid kooljakuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelVIDEO! Reedel Tallinnas esinev Estas Tonne on oma kontsertidega alati rännakul
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi