15 asja, millest loobuda, et olla õnnelik

0
15488

Alljärgnevalt leiad nimekirja asjadest, millest võiksid loobuda, et muuta oma elu lihtsamaks ning õnnelikumaks. Paraku on inimestel kombeks kinni hoida asjadest, mis tekitavad neile palju kannatusi, stressi või valu – selle asemel, et kõigest sellest taagast loobuda ja lasta sellel minna ja olla õnnelik ning vaba, kiputakse sellest kümne küünega kinni hoidma.

Foto: The Happy Neighborhood Project
Foto: The Happy Neighborhood Project

Enam mitte! Alusta juba täna ning loobu asjadest, mis ei tee sind õnnelikuks ja tekitavad sinus rusutust. Oled valmis?

1Loobu oma vajadusest, et sul on alati õigus

Foto: 4 Steps to Peace

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Paljud inimesed ei kannata fakti, et nad võivad millestki valesti aru saada – nad tahavad, et neil oleks alati õigus – riskides selle nimel oma suurepärase suhtega või tekitades sellega nii endale kui ka teistele suuri pingeid ja stressi. See pole seda väärt. Kui sul tekib taas “vajadus” laskuda vaidlusesse, kellel on õigus või mitte, siis küsi endalt üks kiire küsimus:

Kas ma tahan, et mul on õigus, või tahan olla hea inimene? – Wayne Dyer

Mis vahe sellel on? On su ego tõesti nii suur?

Loobu süüdistamistest

Kui sul on kombeks alati enda või teiste äpardumistes teisi süüdistada, siis loobu sellest vajadusest. Inimesed kes süüdistavad alati teisi selles, mis neil on või ei ole, mida nad tunnevad või ei tunne, tekitavad endale tõsiseid probleeme stressiga. Loobu sellest ja sa tunned ennast palju paremini ja lepi faktiga, et alati ei ole keegi süüdi, vahest asjad lihtsalt on nii, nagu nad on. Ära anna oma võimu ära süüdistades kedagi teist, vaid hakka elama oma elu!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi