Ära otsi vabandusi, vaid muuda need võimsateks afirmatsioonideks!

0
5170

Meile, inimestele, on nii omane tuua erinevaid vabandusi, et me ei peaks midagi tegema, sest kardame ebaõnnestuda. Aga mis oleks siis, kui sa muudad oma vabandused hoopis võimsateks afirmatsioonideks ning kinnitad, et sa saad sellega hoopis hakkama?

Meile on nii omane leida igale asjale vabandus: Ma ei saa seda teha… ; ma ei saa sellega hakkama… ; see on nii raske… ; jne, jne.

Toon siinkohal välja mõned näited, kuidas sa saad oma tüüpilised vabandused ümber sõnastada nii, et need muutuksid võimsateks afirmatsioonideks, mis toovad sinu igapäevaellu hoopis positiivseid muudatusi ning mõtlemist.

Vabandus –  See on nii keeruline

Foto: Get Buttoned Up
Foto: Get Buttoned Up

Selle asemel, et end juba eos rajalt maha lüüa, püüa sõnastada endale harjumuspärane vabandus ringi. Miski siin ilmas pole liiga keeruline, kui sa seda teha tahad.

Afirmatsioon – Mul on tahe ja võime täita kõiki endale seatud ülesandeid ja ma teen neid mängleva kerguse ning hea meelega.

Vabandus – See on nii riskantne

Foto: Freaking News
Foto: Freaking News

Jällegi kinnitades endale, et eesseisev tegevus on riskantne, annad sa enda alateadvusele märku, et pole mõtet selle jaoks üldse oma energiat kulutada ja sa ei hakka seda isegi mitte proovima. Kui aga sõnastad enda jaoks selle ümber:

Afirmatsioon – Kui ma käitun iseendana, siis ei kaasne sellega mingit riski. See on minu ülim tõde ja ma elan kartmatult.

Vabandus – See võtab nii  palju aega

Foto: Business2 Community
Foto: Business2 Community

Millal on millegi hea saabumine kiiresti läinud? Et midagi oma elus saavutada, siis tuleb selleks ka aega kulutada, sest kõik ei lähe lepase reega ja kiiresti. Sõnasta jällegi see vabandus ringi.

Afirmatsioon – Olen oma saatuse sepistamisega kannatlik ning see viib mu sihile.

Vabandus – Ma ei vääri seda

Ma väärin seda!

Kui sa kinnitad pidevalt endale, et sa ei vääri midagi, siis ülevalt poolt tehaksegi nii, et sa tunneksid end alaväärsena. Kui sa aga sõnastad selle vabanduse enda jaoks ringi, siis hakkavad asjad hoopis teist rada minema.

Afirmatsioon – Ma olen jumalik olend – osa Looja loomingust. Seega ma väärin kõike head, mida saatusel mulle pakkuda on.

Vabandus – See ei ole minu loomuses

Loomuses

Lihtne on tuua vabandus, et teatud asi või tegevus pole sulle loomupärane, aga sõnasta see enda jaoks ringi  ning sa leiad, et tegelikult võib see just sinu loomuses olla.

Afirmatsioon – Minu loomus on täiuslik  ning veatu ning ma tulen alati selle juurde tagasi.

Vabandus – Ma ei saa seda endale lubada

Foto: Two Cents Lifehacker
Foto: Two Cents Lifehacker

Kui sa kinnitad pidevalt endale, et sa ei saa üht või teist asja endale lubada, siis ka Universumi jõud ei pakugi sulle midagi endamat, sest sa ise ei soovi seda. Seega sõnasta see vabandus enda jaoks ringi ning nii mõndagi võib muutuma hakata.

Afirmatsioon – Ma olen ühendatud piiramatu külluse allikaga.

Vabandus – Keegi ei aita mind

Abistav käsi

Kui sa pidevalt kurdad, et keegi sind ei aita, siis ega keegi ei tahagi sulle appi tulla. Või kui sa pidevalt leiad selle vabanduse, et midagi tegemata jätta, siis saad Universumist järjest rohkem selliseid ülesandeid, kuni viimaks saad aru, et see pole vabandus ning asjad tuleb ära teha. Sõnasta endale see vabandus ümber.

Afirmatsioon – Kui ma satun olukorda, kus vajan abi, siis on alati õiged inimesed mind seal ees juba ootamas.

Vabandus – Seda pole kunagi varem juhtunud

Foto: Bad Lost Theories
Foto: Bad Lost Theories

Usu või mitte, aga kunagi on igal asjal esimene kord. Ja kui sa leiad alati vabanduse, et seda pole kunagi varem juhtunud ja selle nimel pole mõtet pingutada, siis ei paku Universum sulle seda esimest korda ka, vähemalt mitte nii pea. Teine äärmus on see, et sa tead, et teatud head asjad ei muutu, sest seda pole kunagi varem juhtunud ning ühel päeval avastad enda kurvastuseks, et see esimene kord juhtus ja see ei meeldi sulle mitte üks raas. Seega sõnasta ka see vabadnus ringi.

Afirmatsioon – Olen avatud ja valmis ligi meelitama kõike seda, mida ma soovin ning kõik see saab alguse nüüd ja kohe!

Vabandus – Ma pole piisavalt tugev/võimekas

Poel piisavalt tugev

Kui sa arvad, et sa ei suuda midagi teha, sest pole piisavalt tugev/võimekas. Või sa arvad, et sul käib mingi tegevus või Universumi plaan üle sinu jõu (vaimne või füüsiline jõud), siis ära unusta seda, et sulle ei anta Universumi poolt kunagi rohkem, kui sa seda teha/kanda suudad. Sõnasta oma vabandus ringi ja sa näed, kuidas raskused hakkavad sinu elus kaduma.

Afirmatsioon – Mul on ligipääs piiramatule abile ning minu tugevus on pärit minu ühendusest oma Allikaga.

Vabandus – Ma pole piisavat tark

Foto: Tumblr
Foto: Tumblr

Kui sa kinnitad endale, et sa ei suuda teatud asju teha, sest sa pole piisavalt tark, siis elad oma elu keeruliseks. Ära unusta seda, et me kõik oleme omamoodi targad ning igas inimeses on midagi, mida teises pole. Sa võid olla geenius alades, mida teised elades teha ei suudaks. Sõnasta see vabandus ringi ja sinu elu muutub palju lihtsamaks.

Afirmatsioon – Ma olen Jumaliku vaimu looming ning ma olen omamoodi geenius.

Vabandus – Ma olen liiga vana – Ma pole piisavalt vana

Ma olen liiga vana selle jama jaoks

Kui sa tood pidevalt oma vanuse vabandusesks, siis sa keelad endale palju Univesrumi poolt pakutud hüvesid ja nii võid mõnegi rongi maha magada. Sõnasta enda jaoks see vabandus ringi ning näed, kuidas sinu elu muutuma hakkab.

Afirmatsioon – Ma suudan kõike, minu keha vanus ei piira seda, mida ma teen või kes ma olen.

Vabandus – See on liiga tähtis

Foto: Amit Banerjee's
Foto: Amit Banerjee’s

Kui sa kinnitad endale, et sa ei suuda teha tähtsaid asju, siis sa taaskord alavääristad ennast ning Universum ei pakugi sulle saavutamaks elus midagi suurt ja üllast. Sest mõeldes väikestele ning tähtsusetutele asjadele, ei saagi sa elus midagi suurt saavutada. Sõnasta see vabandus enda jaoks ringi.

Afirmatsioon – Ma mõtlen nüüd ainult sellest, mida ma suudan teha ja saavutada.

Vabandus – Mul pole selleks piisavalt energiat

Foto:Bbitter Ivy
Foto:Bbitter Ivy

Kui sa pidevalt kinnitad endale, et sul pole teatud tegevuste jaoks piisavalt energiat, siis muutub su elu väga üksluiseks ning magad maha palju huvitavat. Pea meeles seda, et Universumil on sulle meeletult palju huvitavat pakkuda, sul ei ole vaja teha muud, kui see lihtsalt vastu võtta. Sõnasta see vabandus ringi ja su elu muutub palju põnevamaks ja rahuldustpakkuvaks.

Afirmatsioon – Ma tunnen oma elu vastu piiritut kirge ning see kirg täidab mind põnevuse ning energiaga.

Vabandus – See on osa minu minevikust

Foto: Real Goes Right
Foto: Real Goes Right

Kui sa tood pidevalt millegi tegemata jätmiseks mängu oma mineviku, siis ei saagi sa kunagi elama hakata olevikus või veel vähem tulevikus. Lase oma minevik lahti ning naudi olevikku ja ela tuleviku nimel. Sõnasta see vabandus ringi.

Afirmatsioon – Ma elan olevikus ning olen tänulik kõikidele elukogemustele oma minevikust.

Vabandus – Mul on nii kiire

Foto: The Writer's Advice
Foto: The Writer’s Advice

Tuues pidevalt ettekäände, et sul on kohutavalt kiire ja sa ei saa ühte või teist asja teha, sest sulle tundub, et sinu päevad jäävad järjest lühemaks ning 24h ööpäevas jõuab järjest vähem. Kui sa seda endale kinnitad, siis Universum muudabki sinu elu pidevaks “orav rattas” tsükliks. Võta endale aega ja sa näed, et tegelikult polegi sul nii kiire, kui sa arvad. Sõnasta see vabandus ringi.

Afirmatsioon – Ma lõpetan oma elu elamise korralageduses ja olen vaba elama oma hinge kutse järgi.

Vabandus – Ma kardan seda nii väga

Foto: Brynosaurus
Foto: Brynosaurus

Kui sa kinnitad endale, et sa midagi nii väga kardad, siis su ellu saadetakse pidevalt just sedasorti katsumusi, mida sa kardad. See on selleks, et sa oma hirmudest üle saaksid ja hakkaksid elama täiel rinnal. Sõnasta see vabanus ringi.

Afirmatsioon – Ma suudan saavutada kõike, mida ma tahan, sest ma tean, et ma pole kunagi üksi.

Eelmine artikkelKanepiõliga inimesi ravida aidanud Janek Hiiet arreteeriti
Järgmine artikkelPõhjused, miks magada alasti
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi