Ära koonerda hea sõnaga!

0
6218

1Komplimendi vägi

Foto: PTPA

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kas mäletad seda tunnet, kui tegid kellelegi või tegi keegi sulle viimati komplimendi? Kui sa mõtled tagasi sellele viimati saadud komplimendile, siis kas pole see justkui kingituse saamine. Komplimendi jagamine on positiivse energia edasi andmine, aga seda on tehtud läbi tunnustuse vormi. Kompliment võib muuta terve päeva suurepäraseks, anda komplimendi saajale hea enesetunde ning tõsta tema enesekindlust ja kõigele lisaks anda inimesele tunde, et teda hinnatakse. Iga kompliment annab inimesele suurepärase enesetunde ja mitte ainult komplimendi saajale, vaid ka tegijale – küll võib eestlase jaoks olla komplimendi vastuvõtmine raskevõitu ning tekitada kohmetust, sest meie inimesed ju ei tee komplimente – tavaliselt.  Pea meeles, et andmise rõõm on tihti suurem kui saamise, seega jaga julgelt komplimente!

See pisikene kompliment, mida poetad, ei pruugi sinu jaoks olla midagi erilist, aga saaja jaoks on see suur asi, eriti siis, kui see tuleb südamest ja on siiras. Alljärgnevalt leiad mõned komplimendid, mis meie arvates on parimad, mida saada või jagada. Kui oled juba analoogseid komplimente saanud, siis võid endale õlale patsutada, mis tähendab seda, et oled teisi inimesi positiivselt mõjutanud ning sind hinnatakse selle eest kõrgelt.

Millised komplimendid on meie jaoks need kõige paremad, saad teada, kui klikid hiirega nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi