Homöopaatilised ravimid  ehk siis loodusravimid, mida saame Emakese Looduse käest. Natukene tuleb vaeva näha, aga ravimid toimivad väga hästi, nad ei pruugi just kõige paremini maitseda, aga millal enne ravimid hästi maitsenud on.

Kuna meie vanem poeg elab peaasjalikult linnas, siis tal omad käimised ja harjumused, mis ei kattu vahest meie omadega. Kolm päeva tagasi tuli ta koju ja otsustas meeletusse kõhuvalusse jääda, mis ei lasknud magada. Mingil hetkel kahtlustas ta ka pimesoolt, sest valud olid alakõhus just paremal pool ja eriti valulik oli just vajutades koht lahti lastuna. Katse viitas pimesoolele, mis see muidugi ei olnud, sest pimesoolepõletikuga kõht ei “mulise”. Seega pilt selge, oli endale kuskilt korjanud hetkel ringiliikuva kõhuviiruse. Samas välja ei tulnud ei ülevalt ei alt midagi,  mida siis ette võtta, süda paha – süüa ei taha, jootsin talle siis juba meie enda poolt heakskiidetud ja proovitud teed kõhuhädade vastu. See leevendas olukorda ning rahustas ärritanud kõhu maha, aga nüüd oli lisaks vaja immuunsüsteemi turgutavat ja antibiootilist ergutit. Kuna “meditsiinilisi” ravimeid kasutame tõesti viimases hädas, siis seekord tegin ise ühe kiire loodusliku antibiootikumi.

Looduslik antibiootikum

Looduslik antibiootikum

 • küüslauguküüs 1 suur
 • mesi 1 suur tl

Küüslauguküüs purustada küüslaugupressiga ning segada meega hästi korralikult läbi. Saadud kogus on paras ühekordseks manustamiseks. Maitse on omapärane magus ja samas küüslauguselt terav. See-eest aitab väga hästi ja võtab isegi meeletu kõhuvalu kordi vähemaks ning poiss oli järgmisel päeval juba jalul tagasi. Kui teha korraga suurem kogus, siis hoida saadud segu kaanega suletud nõus külmikus. Annustamine 3x päevas 1 sl korraga.

Hiiliva bronhiidi korral

Bronhiidi ravim

Kui aga hakkad äkki rinnus valu tundma ning köhima ja tead, et asi ei ole hea ja mingi jama kopsudes või bronhides on ligi hiilimas, siis aitab sind teine loodusravi, mis koosneb sellistest imelistest ja “tulistest” lisanditest nagu ingver ja chillipipar.

 • cayennepipra pulber 1/4 tl
 • inveripulber 1/4 tl
 • küüslauk 3 küünt
 • õunasiidriäädikas 1 sl
 • mesi 1 sl

Kuna paljudel ei ole alati mitte kodus olemas värsket cayennepipart ja ingverijuurt, siis on hea hoida neid kodus pulbritena ning aitavad väga hästi just ligihiiliva bronhiidi või köha korral. Segada hästi läbi cayennepipra pulber, ingveripulber ja  õunasiidriäädikas (kuna hetkel kodus õunasiidriäädikat ei olnud, kasutasin kodukootud õunaäädikat), lisada mesi ja purustatud küüslauguküüned. Segada hoolikalt läbi ja manustada 1 sl korraga 2 x päevas.

Toimib ja väga kiiresti! Kui mäletate, siis 26. veebruaril oli päevane temperatuur üsna kõrge, hommikul kodust välja minnes näitas meil kraadiklaas -19 C ja tänu sellele otsustasin selga panna kasuka, päeval oli aga temperatuurinäit +3 C ja kasukaga oli väga palav, sai siis hõlmad lahti tehtud ja nii see “salakaval kevad” ligi hiilis ja rinnak külma saigi. Eile päeva teisest poolest hakkasin tundma rinnus valu ja hakkasin ka röginal köhima. Otsisin oma homoöpaatia ravimite retseptide seast välja just selle retsepti proovimiseks. Ega hullemaks ikka ei lähe. Pärast 1 sl annustamist (mida ma päris  jupp aega suus hoidsin, ei suutnud kuidagi seda “tulekera” alla neelata, sain ka sellega viimaks hakkama) hakkasin ennast mõne minuti möödudes paremini tundma, seest läks soojaks, isegi minu käed ja jalad, mis ka suviti külmad on läksid soojaks. Vereringe paranes ja rinnus oli kohe kergem tunne. Kuna esimese annuse võtsin üsna õhtul, siis arvasin, et proovin teise annuse veel paar tundi hiljem võtta – see oli viga, magu ei tahtnud teist sellist “tulekera” vastu võtta, mõtlesin, et hakkan oksele. Õnneks asi selleni ei läinud ja sain mao banaaniga maha rahustatud. Nüüd siis tean, miks ei ole soovitav üle ühe annuse lähimate tundide jooksul manustada.

Öösel magasin nagu beebi, rahulikult ja ilma köhimata. Hommikul oli rinnus hoopis teine tunne ja köha ei kipu ka peale. Seega asi toimib ja väga hästi. Alustasin oma tavapärast hommikut nagu ikka tühja kõhu peale sooja sidruniveega ja mõni aeg hiljem tavapärase peekoni ja muna omletiga ja alles siis võtsin oma hommikuse 1 sl ravimiannuse. Kindlasti ei tohi seda rohtu tühja kõhu peale võtta, rikute mao ära!

Tervist kõigile ja haigetele kiiret paranemist. Kui julged, tee proovi ja anna teada oma tulemustest!

Eelmine artikkelPidev invasioon meeltesse
Järgmine artikkelChemtrail wake up call
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

 1. Oleme looduselapsed ja see , mis praegu loodus meile pakub tuleb ära kasutada.
  Me ei pea apteegi uksest alati sisse tormama, kui tunneme oma kehas toimivaid probleeme. Kui õpime oma keha tundma ja tunnetama , saame ise hakkama loodusravimitega. Edu loodussõpradele!

 2. Ja muidugi tuleb ära märkida, et artiklis on juttu rahvaravist või siis looduravist. Homöopaatilised ravimid on siiski pisut teistsugused. Ja siis veel, et see sõna on HomÖOpaatia :)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi