2014 ja poti emand

1
7403

Kui Eric Blair, tuntud kirjanikunimega kui George Orwell pani oma novellile, mis rääkis keskadministratsiooni türannia kõrgtehnoloogilisest mõistusekontrollist, pealkirjaks 1984, oli see pigem 65 aastat, mitte aga 35 aastat oma ajast ees.

Väljenditega nagu Külm sõda, Mõttekuritegu, Mõttepolitsei, topeltmõtlemine ja Orwellianlik oli ta niivõrd ettenägelik, et neid kasutatakse tänapäeva maailma kirjeldamiseks.

Pildil George Orwell
Foto: ozhouse.org

 

Kulisside taga maailma valitsevatel jõududel on käsil protsess, viimaks lõpule Uue Maailmakorra Impeeriumis täieliku kontrolli saavutamine maailma ja inimkonna üle.

2014 aasta, mis on 30 aastat pärast 1984, võib meie silme ees lõplikult lahti rulluda täiemahuline türannia maailm.

Sellise pikaajalise protsessi edukuse võtmeks on rikaste ja võimukate strateegide poolt nii institutsioonide kui eraisikute põhjalik kompromiteerimine läbi mitmete võimaluste ja meetodite nagu: osaline pangandusreserv, huvid, laenud, võlad, erakätes olevad keskpangad, reaalse katteta raha, maavarad, kemikaalid, tehnoloogia, tööstus, korporatsioonid, meditsiin, haridus, meedia, kommunikatsioon, altkäemaksud, väljapressimised, ähvardused, mõrvad, valesündmused (nt 9/11, bostoni pomm jne), salakokkulepped, sõda, hirm, hüpnoos, psühholoogilised sõjad, sümbolid ja teised maailmas asetleidvate afääride ning isiklike hoiakute ning keha ja vaimu tervise avalikud ning varjatud mõjutusvahendid.

Psühholoogiline ja vaimne kontroll

The Transnational Interlocking Corporate Kingdom nimeline lehekülg näitab meile erinevaid avalikke mürke erinevateks otstarveteks, mida saab kasutada intelligentsuse ja viljakuse vähendamiseks, immuunsüsteemi nõrgestamiseks ja soodustamaks surmavaid haiguseid, mis võtavad ravitavalt märkimisväärse osa tema sissetulekutest.

Foto: malindawords.blogspot.com
Foto: malindawords.blogspot.com

Tööstuslikult toodetud “toit” sisaldab suhkrut, maisisiirupit, msg-d, gmo-d, säilitus- ja värvaineid ning teisi mürke. Pakendites leiduv BPA rikub näärmesüsteemi ja hormoone. Mürgine kloor, fluoriid ja teised kemikaalid on asjad, mida lisatakse paljudesse avalikkesse veesüsteemidesse.

Meie toidus, vees ja õhus võib leida põllumajanduslikke, tööstuslikke ja ravimite jääke. Samamoodi nagu hingame sisse õhusaastet, on meile võimaldatud osa saada ka nüüd juba ümber planeedi tiirutavast Fukushima tuumakatastroofi saasteainetest ning radiatsioonist.

Samuti on enamus inimkonnast lapsepõlves vaktsineeritud ja paljud kasutavad mõnda ravimitööstuse toodet, mis nende füüsilist või vaimset tervist halvemaks muudavad.

Isikuandmete salvestamine.

Igaühel meist on korporatiivne identiteet, mida on võimalik jälgida läbi sünnitunnistuse, raviajaloo, isikukoodi, juhiloa, sõiduki registreerimisnumbri, ükskõik millise ameti või ärisertifikaadi, pangakonto, krediitkaartide, kommunaalteenuste lepingute, kindlustuste, kinnisvara, maksulaekumiste, passi jne, jne, jne.

Need, kes elavad linnades, nende üle toimib suuremat sorti järelvalve loendamatute sise- kui väliturvakaamerate (kauplustes, riigiasutustes, ristmikel ja suurematel maanteedel) abil.
Kaamerad on enamasti sätitud nii, et ka sõitjad jäävad pildile. Kaamera pilt edastatakse arvutitesse. Nende abil on võimalik kindlaks teha sõiduki registreerimismärk ja kiirus, tulevase kõrgetasemelise automaatse trahvimissüsteemi tarvis.

1984Ilmselt on olemas ka skänner, mis sinu auto, juhiloa, mobiiltelefoni või sülearvuti või mõne muu seadme (mida sa autos kaasas kannad) suudab sind RFID kiibi järgi tuvastada. Loodetavasti ei ole sa ennast kiibistada lasknud.

Kas siis, kui mööda kõndides pöörad oma pea ja vaatad kaamera poole, siis suudab arvuti selle järgi, kuidas oma pead kallutasid, selle liigutuse tuvastada ja sind identifitseerida ning paneb tuleviku tarvis sulle andmebaasi juurde märke, kui isikust, kes on jälgimissüsteemist teadlik?

Teatavasti liiguvad ringi (USAs) kõrgetasemelise tehnikaga sisustatud kaubikud, mis suudavad sind ja sinu kodu eemalt ilma sinu teadmata tuvastada. Võidakse lugeda erinevaid andmeid ja need võivad eemalt olla võimelised pealt kuulama sinu telefonikõnede, interneti ja eposti ning nutiarvestite ja nutiseadmete infovahetust.

Kõik kliendikaartidega sooritatud tehingute andmed salvestatakse nagunii. Kes on näinud kõikvõimalikke krimisarju, siis teavad, et panga- või kredtiitkaardi kasutamise järgi on lihtne kasutaja asukoht kindlaks määrata.

Kõik see kokku näitab, et kontrollvõrk, milles täna juba elame, on oluliselt tõhusam, kui see, mida kirjeldas Orwell 65 aastat tagasi.

Täielik kontroll

Foto: therightofreply.blogspot.com
Foto: therightofreply.blogspot.com

Nafta, gaasi, vee, maa, metsade, farmide, toidu ja inimeste üle üha tugevnev kontroll terves maailmas on ÜRO Agenda 21 plaani tegelik eesmärk. See toob täielikult kontrollitud ühiskonnas kaasa olulisi piiranguid, mille üheks eesmärgiks on ka inimkonna arvu oluline vähendamine. Inimtegevuse süsiniku emissioon on säästlikule elule viidates lihtsalt võlts kattevari.

Täiemahulise türannia saabumist prognoositakse pärast üldise sõjaseiskorra kehtestamist, mõne suurema etteplaneeritud katastroofi järel, nagu rullus lahti politseiriik USAs pärast 9/11, kuid palju kiiremini ja tuntavamalt.

Majanduse kokkuvarisemine, geofüüsilised muutused nagu maavärinad, vulkaanipursked ja ülitugevad tormid, tuumakatatsroof, elektromagneetiline impulss (EMP) mis hävitab elektrivõrgud, provotseeritud ülestõus – kõikide nende sündmuste tarvis, mis toovad endaga kaasa sotsiaalse kaose, viiakse pidevalt läbi “turvaõppuseid”.

Poti emand

Mängides kaardimängu “Südamed” kõrvalehoidvas stiilis, võidab mängu see, kel on madalaim punktihulk hetkel, kui esimene mängija saavutab varem kokkulepitud punktihulga.

Peale seda, kui üks käsi on mängitud, loendab iga tihi võtnud mängija kokku südamed, mis ta sai (punkt iga eest) ja lisab need punktid oma kogutud punktisummale. Mängija, kes saab poti emanda (ehk padaemanda) lisab selle kaardi eest 13 punkti. Enamuse käte puhul läheb 26 kogusumma punkti jagamisele mängijate vahel.

Normaalse mängu korral sooviks sa vältida nende tihide võtmist, kus on südamed või poti emand, et koguda punkte nii vähe kui võimalik.

On erijuhtum, mis tõstab mängija positsiooni oluliselt. Kui mängija suudab koguda KÕIK südamed ja poti emanda, võttes kõik tihid, mis sisaldavad punktikaarte, valivad nad, kas nad vähendavad oma punktisummat 26 punkti võrra või lisavad selle koguse teiste mängijate punktisummale ja ei midagi enda omale. Seda nimetatakse “juhtimiseks” või “kuu tulistamiseks”.

Kui oled mänginud “Südameid”, tead, et juhul, kui just mängija, kes neid juhtida püüab, ei oma kõiki tugevaid kaarte, et olla peatamatu, varjavad nad fakti, et nad plaanivad juhtida käe jooksul nii kaua kui võimalik.

Niipea, kui kaasmängijad aimavad, et juhtimine on plaanis, muudavad nad oma strateegiat ja püüavad saavutada seda, et vähemalt keegi neist saaks kasvõi ühe südame, et takistada juhtimise õnnestumist.

Juhtija strateegiaks on tavaliselt see, et ta püüab alguses võtta vaid mõne südame ja vältida poti emanda võtmist kuni ta on päris kindel, et tal õnnestub juhtimine sooritada ja saada omale kõik punktikaardid.

Kui juhtimine on takistatud, püüab juhtija vähendada oma skoori tõusu, jättes poti emanda ja nii palju südameid kui saab, endast järgnevatele mängijatele, juhul, kui see on vähegi võimalik.

Analoogselt püüavad eliitjõud “juhtida” suures mängus, mis viib samal ajal türannia poole. Nad on rabanud omale “südameid” väiksemate katastroofide näol nagu seda on kriisid finantsalal, tööhõives, poliitikas ja tervishoius, samuti nagu ka tulistamised, pommitamised ja sõda; kuid järjest enam teisi mängijaid taipab, et eliidid püüavad juhtida kõike.

Suurem “poti emanda” katastroof, mis kinnitab nende katset juhtida meid kõiki, võib juhtuda peagi.

Kuigi eliidid sunnivad meid selles suures võimumängus maksma võlgu, makse ja vähendavad vabadust,  napsavad nad südameid oma ettevõtmistega.

Ühel või teisel viisil soovivad nemad samuti, et me jääks hätta selle ränga kahju tõttu, mida poti emand endaga kaasa toob.

Kogu tahtlike katastroofide ja plaanitud lahenduste täideviimise kestel on türanlikel jõududel suur eelis nende lukustatud ühiskonnani liikumisel, tehes ülejäänutele meist veel raskemaks vältida vara, vabaduse, õnnepüüdluse ja elu enda kaotust.

Mida me saame teha, et hoida ära nende juhtimise kontrolli õnnestumast ja et nad hülgaks türanniamängu kestva vabaduse reaalsuse ja kasvava tarkuse kasuks?

Allikas

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

1 kommentaar

 1. Mida me saame teha, et hoida ära nende juhtimise kontrolli õnnestumast ja et nad hülgaks türanniamängu kestva vabaduse reaalsuse ja kasvava tarkuse kasuks?

  Mitte midagi – sest pole meie asi panna neid hülgama ükskõik mida- see on irratsionaalne mõttelõks ja olemuslikult sama agressiivne enda lahenduse peale surumine, kui see, mida nemad teevad – ükskõik kui hea “meie lahend” siis ka ei ole, selle pealesurumisel on selle sisse kirjutatud allakäiguspiraal- ainult sellepärast, et inimesed on üksteisest tohutult erinevad ja selle austamist me õpime siin ka muuhulgas.
  Inimkonnal on muide ainult seitse põhilist iseloomuviga, millest vabaneda oma elude jooksul – need on ahnus, enesehävitus, ülbus, enese alavääristamine, kannatamatus, märterlus ja kangekaelsus.
  Tegelikkuses miks see kõik praegu aset leiab, on hädavajalik, sest valdav enamus inimesi muudab midagi ainult siis, kui on õnnetu, rahulolematu – mitte õnnelikuna ja rahulolevana eks ole. Rahulolematus on muutuse katalüsaator ja väga oluline on selle juures see, et inimene teeb vahet, mida ta saab muuta ja mida mitte. Ta ei saa muuta teist inimest, ainult oma vaatenurka kellegi käitumisele ja olemusele (mis tegelikult enamasti on vaataja enda olemus muidugi, sest neid inimesi on veel päris vähe, kes ei omista enda heasüdamlikku või enda alatut loomust sellele, kellega lävitakse- on “objektiivsed” tänu arenenud kuuendale meelele).
  Praeguseks loodud tingimused on seega vajalikud, et enesega rahulolev ja uinuv-tarbiv inimkond nii õnnetuks-rahulolematuks muutuks surve all olles, et mõistaks lahti lasta oma elude ja selle planeedi raiskamisest ja teistele kaasaegsetele nõudmiste esitamisest “et õnnelik olla ja kõike kontrollida”.
  Need kes on selle taustsüsteemi loonud, kannavad niikuinii isikulisi (karmalisi vms) tagajärgi, aga oma olemuselt on nad just need, kelle kohta Rilke ütles – “Kõik kohutav on see, kes vajab meie armastust”.
  Ehk üdini irratsionaalne on kannatada sellepärast, mis globaalselt ümberringi toimub või ka kellegi “väikeses isiklikus elus”, selle asemel tuleb oma fookus liigutada selliseks, et oma tegudega väärtustatakse kaasinimesi ja keskkonda, ollakse lihtsalt MÕISTLIKUD kõiges, millega elus kokku puututakse ja andestatakse teistele nende eripära. See on ainult teiste eripära, mis meid ärritab ju ja mõistlikkus vabastab inimese (irratsionaalsusest) :).

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi