Millised on emotsioonipõhised valud

3
44594

1Emotsioonivalud

Foto: Raman Djafari

Mõnikord võib elu olla parajalt keeruline ning selle tulemusena tunned end justkui ameerika mägedel, kord üles kord alla. Aga kas sa tead ka seda, et just need emotsioonid võivad põhjustada muutusi ka sinu tervises? Mitte alati ei ole kroonilised valud põhjustatud ainult traumadest, vaid samamoodi põhjustab kroonilisi valusid nii stress kui ka depressioon.

Sageli on füüsilise valu põhjuseks just emotsioonid nende taga, mis tähendab seda, et valu põhjustatud emotsioonidega tuleb veel vaimset tööd teha. Alljärgnevalt toon välja 12 erineva valu tähendust, et sul oleks edaspidi lihtsam elada. Pea meeles seda, et siin on silmas peetud just emotsioonidest, mitte traumadest tingitud valusid.

Üks huvitav fakt ning tähelepanek elust enesest on see, et negatiivse mõttelaadiga inimesed on tihedamini haiged kui positiivsed. Miks? Tegelikult on põhjus väga lihtne: negatiivne mõtlemine toob inimese immuunsuse alla, ehk teisisõnu, ei lase sel täiel võimsusel töötada ning just tänu sellele enesesabotaažile on ka negatiivse mõttelaadiga inimesed rohkem haiged.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelLinaseemned kalli kreemi asemel
Järgmine artikkelMärgid sellest, et sa oled endiselt ori
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi