Millised on emotsioonipõhised valud

3
44967

1Emotsioonivalud

Foto: Raman Djafari
Mõnikord võib elu olla parajalt keeruline ning selle tulemusena tunned end justkui ameerika mägedel, kord üles kord alla. Aga kas sa tead ka seda, et just need emotsioonid võivad põhjustada muutusi ka sinu tervises? Mitte alati ei ole kroonilised valud põhjustatud ainult traumadest, vaid samamoodi põhjustab kroonilisi valusid nii stress kui ka depressioon.Sageli on füüsilise valu põhjuseks just emotsioonid nende taga, mis tähendab seda, et valu põhjustatud emotsioonidega tuleb veel vaimset tööd teha. Alljärgnevalt toon välja 12 erineva valu tähendust, et sul oleks edaspidi lihtsam elada. Pea meeles seda, et siin on silmas peetud just emotsioonidest, mitte traumadest tingitud valusid. Üks huvitav fakt ning tähelepanek elust enesest on see, et negatiivse mõttelaadiga inimesed on tihedamini haiged kui positiivsed. Miks? Tegelikult on põhjus väga lihtne: negatiivne mõtlemine toob inimese immuunsuse alla, ehk teisisõnu, ei lase sel täiel võimsusel töötada ning just tänu sellele enesesabotaažile on ka negatiivse mõttelaadiga inimesed rohkem haiged.
Tagasi

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLinaseemned kalli kreemi asemel
Järgmine artikkelMärgid sellest, et sa oled endiselt ori
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi