Kõik on võimalik

0
2663
 
 
27022013328 27022013323 29092012028

Fotod tehtud Tartumaal

Mõtlen siin, et kui sa ei ole teadlik mõningate asjade olemsaolu võimalikkusest, siis sa ei oska ka nendele tähelepanu pöörata. Aastaid tagasi, kas oskasin tähelepanu pöörata sellele, mis meie peade kohal toimub? Ei osanud.

Internet on täis materjali, mis pööravad tähelepanu chemtrailide (keemiaradade) olemasolule. Illustreerimaks, millest jutt käib, siis kõige lihtsam variant oleks võtta lahti kasvõi Youtube (siinkohal pole mõtet hakata väitlema teemal, selle videokeskkonna usaldusväärsusest) ja toksida otsingusse sisse nt. sõnapaar “chemtrail formation” (keemiaradade moodustumine).

Vaata ka videoklippi:

http://youtu.be/mE1z1wlmWeQ

Ja põnevust pakub ka see, kui uurima hakata aastatetaguseid fotosid, kus enda üllatuseks (või siiski mitte) on kogemata piltidele jäänud ka taevalaotus. Oh üllatus, mida sealt küll leida võib.  See aga näitab seda, et see nähtus on eskisteerinud meie silme all juba mõnda aega, millele me tänu asjade eksisteerimise võimalikkuse enesele mitteteadvustamise tõttu pole osanud tähelepanu pöörata.

Ehk, kui sa ei tea, et kõik on võimalik, siis seda kõike pole sinu jaoks ka olemas.

Head taevasse piidlemist.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi