Video: Eesti keemiarajad, keemiavõrgud?

7
9776

chemweb-pundar

Kas olete näinud millest koosneb meie õhk, mida me ka sisse hingame? Õhus lendlevad meetrite pikkused ülipeened kleepuvad ja suhteliselt raskelt katkevad ämlikuvõrgutaolised hõljumid. Samuti on mõned neist üheks puntraks moodustunud. Palja silmaga on seda “nähtust” ilma teadlikult uurimata raske märgata. Kuid salvestusmehhanismi abil on tulemus järgmine …

Hea meelega ootame kommentaare ja arvamusi.

Järgmisel päeval avanes maapinnal selline pilt:

Lisaks

Lisainformatsiooni saamiseks taevast langeva kohta, loe MTÜ Kodanikeühendus Puhas Taevas kodulehelt.

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelEttevaatust – Suur UFO konverents USA-s
Järgmine artikkelPäikesevarjutus 10. mail
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

7 KOMMENTAARI

  1. Vaatlesin minagi täna neid helklevaid niite korstnasuitsuga kaasa hõljumas..aga arvasin, et kuum õhk on ämblikuvõrgu katki rebinud..Imestasin veel, et huvitav sädelev…:) Jään huviga ootama, kui keegi oskab seletada!

  2. Kuna puudus võimalus see kuskile proovide tegemiseks talletada, siis ei teinud sellega midagi peale silmitsemise. Kuid olen optimist ja usun, et ega see ei olnud viimane kord, kui taevas meile peale kukub.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi