Fluoriid – Tühine teema?

6
9073

kabinaare2

Käbinääre asub inimese kahe ajupoolkera vahel ja on männikäbi sarnane. Käbinääret nimetatakse ka kolmandaks silmaks. Ta on vaimse energia kanal, mis reguleerib mõttevoolu. Käbinäärme talitlus stimuleerib ka ajuripatsit.”

Miks on paigutatud käbinääte Vatikans tähtsale kohale?
Miks on paigutatud käbinääre Vatikans tähtsale kohale?

Ja nüüd Fluoriid

Miks lisatakse seda ainet meie joogivette, hambapastadesse, suuloputusvahenditesse, jne? Ärge öelge, selleks et hambad oleksid tugevad …

[youtube id=”1kYDJrjm0eI” width=”600″ height=”340″ position=”left”]

Ja veel

Milliseid raskemetalle on analüüsides leitud kõige rohkem pärast keemiapilvi (chemtrails)?

Mõtle :)

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTeostatav!?
Järgmine artikkelTervise ja privaatsuse nimel: kaugloetavast elektriarvestist keeldumine
Astun onnist välja ja laulan sellest, mida näen. Kahtlen ...

6 KOMMENTAARI

  1. Hammaste lagunemine hakkab seestpoolt ja viitab sellele, et tarbite liigselt happelist toitu ja jooke, ning organism päästab olukorda sellega, et muudab seda kõike jama aluseliseks lisades sellele aluselisi mineraale. Eks seda lahkub organismi puhver tsoonidest nagu luud ja juuksed ja küüned ning hambad. Ma mõtlen Ca. Kus kohast esimesena või kus kohast kui palju organism võtab pole juhitav protsess. Juhitav on vaid see, et toitu ja joo teadlikult õigeid asju ja ära mine hapuks mis päädib surmaga!

  2. No ma proovisin pesta aasta aega ilma fluoriidita, hästi tervisesõbraliku hambapastaga ja 2 auku tuli selle aja jooksul hammastesse. Minu jaoks on fluoriidiga hambapastad enda kasulikkust tõestanud.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi