Fluoriid – Tühine teema?

6
8509

kabinaare2

Käbinääre asub inimese kahe ajupoolkera vahel ja on männikäbi sarnane. Käbinääret nimetatakse ka kolmandaks silmaks. Ta on vaimse energia kanal, mis reguleerib mõttevoolu. Käbinäärme talitlus stimuleerib ka ajuripatsit.”

Miks on paigutatud käbinääte Vatikans tähtsale kohale?
Miks on paigutatud käbinääre Vatikans tähtsale kohale?

Ja nüüd Fluoriid

Miks lisatakse seda ainet meie joogivette, hambapastadesse, suuloputusvahenditesse, jne? Ärge öelge, selleks et hambad oleksid tugevad …

Ja veel

Milliseid raskemetalle on analüüsides leitud kõige rohkem pärast keemiapilvi (chemtrails)?

Mõtle :)

6 KOMMENTAARI

  1. Hammaste lagunemine hakkab seestpoolt ja viitab sellele, et tarbite liigselt happelist toitu ja jooke, ning organism päästab olukorda sellega, et muudab seda kõike jama aluseliseks lisades sellele aluselisi mineraale. Eks seda lahkub organismi puhver tsoonidest nagu luud ja juuksed ja küüned ning hambad. Ma mõtlen Ca. Kus kohast esimesena või kus kohast kui palju organism võtab pole juhitav protsess. Juhitav on vaid see, et toitu ja joo teadlikult õigeid asju ja ära mine hapuks mis päädib surmaga!

  2. No ma proovisin pesta aasta aega ilma fluoriidita, hästi tervisesõbraliku hambapastaga ja 2 auku tuli selle aja jooksul hammastesse. Minu jaoks on fluoriidiga hambapastad enda kasulikkust tõestanud.

JÄTA OMA VASTUS

Please enter your comment!
Please enter your name here