Teadlased: kliimamanipulatsioonid võivad tappa miljardeid

3
5697

Geoinsenerlus või geo-manipulatsioon on nö. varitermin tahtlikule kliimasekkumisele, mis sisaldab endas aerosoolide atmosfääri pihustamist (peegeldamaks tagasi päikesekiirgust), et jahutada planeeti Maa ja seeläbi päästa inimkond meie enda tekitatud väidetava globaalse soojenemise küüsist. On olemas tõendid, et selline projekt on juba käivitatud aastaid tagasi, mille käigus kasutatakse tundmatuid keemilisi aerosoole – tuntud, kui chemtrails (keemiarajad taevas).

David Keithi poolt juhitava projekti käigus on järgmise aasta jooksul plaanis läbi viia geo-manipulatsiooni/chemtraili eksperiment, mille käigus puistatakse New Mexico atmosfääri sulfaadi/sulfuri osakesi  päikesekiirguse tagasipeegeldamiseks. David Keith on mees, kes juhib Bill Gatesi multimiljoni dollarilist uuringufondi. Samas on Gates kokku ajanud teadlastest “lobitöölistest” tiimi, kes töötavad selle nimel, et valitsus (USA) maksumaksja rahaga finantseeritavaid kliimaeksperimente heaks kiidaks.

Kliimamanipulatsioone surutakse peale kui viimast võimalust inimeste ja planeedi päästmiseks. Tõsiasi on see, et selline kliimaga mängimine muudab vihmatsükleid, mis viivad põudadeni ja miljoneid inimesi tabava näljahädani!

Seepärast, varjamaks oma tõelist eesmärki kontrollida ilma ja/või edendada depopulatsiooni, kasutab Bill Gates ettekäändena oma muret globaalse soojenemise pärast.

Mount Pinatubo geomanipulatsiooni mudel, nälg & surm

1991 aastal purskas Mount Pinatubo vulkaan, millega paiskus ülemistesse atmosfääri kihtidesse/stratosfääri 22 milj. tonni sulfurdioksiidi.

2008 aastal viidi läbi uuring Rutgers Universitys Mount Pinatubo sulfurdioksiidi (SO2) emissiooni põhjal. Teadlased ütlesid, et nad ootasid selle tagajärjel üleüldist kliima jahenemist, kuid mõnedes piirkondades toimus hoopis kasvuhoonegaaside oluline tõus ja soojenemine. Nii nagu oli juhtunud ka pärast Pinatubo purset.

Tuginedes SO2 vulkaanilisele mudelile, andsid teadlased teada, et troopilisse või Arktilisse regiooni aerosoole paisates viiakse rivist välja Aafrika ja Aasia/India suvised mussoonid, mis omakorda on ohuks miljonite inimeste toidu- ja joogivarudele!
“Lisaväärtusena” võib negatiivsete tagajärgedena veel välja tuua osoonikihi kahanemise, vähenenud hüdroloogia tsükli jõud, mis omakorda mõjutab jõgede liikumist ja pinnase niiskust.

Teadlased (keda juhtis Alan Robock), kes viisid läbi kliimamanipulatsiooni katseid ja kes usuvad siiralt inimese tekitatud globaalsesse soojenemisse, siiski annavad tugeva hoiatuse taoliste manipulatsioonide suhtes.

http://climate.envsci.rutgers.edu/pdf/GeoengineeringJGR9inPress.pdf

2012 geomanipulatsiooni uuring

Vulkaanide põhjal Max Planck Instituudi poolt läbi viidud geo-manipulatsiooni uuring ei ole päris realistlik, sest see kasutas kliimamudeleid, mis sisaldasid endas 400% rohkem süsinikdioksiidi, kui seda esines tööstusrevolutsiooni eelsel ajastul. Kuid siiski näitasid uuringu tulemused, et kliimaga manipuleerimine põhjustab tugevaid vihma esinemise häireid (15% vähenemine Põhja Ameerika ja Euraasia piirkonnas ning 20% Lõuna Ameerikas). Ülemaailmseks vihmakaoks on  5%.

Finantstulu (valitsuselt ja toetused) arvesse võttes pole midagi imestamisväärset selles, miks akadeemia toetab geomanipulatsiooni ideed.

http://www.egu.eu/home/geoengineering-could-disrupt-rainfall-patterns.html

Geomanipulatsioon põhjustab soojenemist

Atmosfääri/stratosfääri ülemist kihti pilvedega kattes tekibki globaalne soojenemine. atmosphere2

Gatesi rahastatud teadlased-lobistid panevad ette puistata sulfurdioksiidi 30 miili kõrgusele maapinnast ning samas New Mexico eksperment näeb ette pihustamist 15 miili kõrguselt maapinnast. Mõlema eksperimendi kõrguste vahemikud  jäävad ülemise atmosfääri/stratosfääri piiridesse.

Troposfäär on Maa atmosfäärist alumine kiht, mis jääb 4 kuni 12 miili vahemikku maapinnast. Pilved, mis asuvad troposfääri alumistes kihtides tekitavad põhimõtteliselt paksu valge kihi, millel on kõrge päikesekiirguse tagasipeegeldusvõime, mis omakorda põhjustab maa jahenemist. Kuid eksperimente viiakse läbi hoopis kõrgemal atmosfääri/stratosfääri kihtides.

Atmosfääri ülemist kihti nimetatakse stratosfääriks, mis asub 31 miili maapinnast. Stratosfääri ülemises kihis olevad pilved on reeglina õhukesed, omavad madalat peegeldusvõimet ja käituvad maad ümbritseva tekina, mis hoiab (peab kinni) soojust.

Mõlemad eksperimendid näevad ette SO2 puistamist ülemisse atmosfääri/stratosfääri kihti, mis tekitab nö. soojapidava teki ja teoreetiliselt suurendabki soojenemist. See aga on täpselt vastupidine sellele, mida Gates end deklareerib tegevat (“jahutab” planeeti).

(Märkus: enamus pikamaa lennukeid lendavad 6 miili kõrgusel maapinnast – alumises atmosfääri/troposfääri kihtides)

Aga EPA?

Kui EPA (Environmental Protection Agency – USA Keskkonnakaitse Agentuuri) väitel põhjustab vääveldioksiid (SO2) tervisehäireid ja varajast surma, siis tekib küsimus, et miks see organisatsioon ei tõsta kisa Gatesi SO2 aerosoolipihustamise eksperimendi peale.

Vastus võib peituda selle organisatsiooni enda kodulehel, kus nad annavad teada, et kontroll geomanipulatsioonide/chemtrailide üle loovutatakse ÜRO-le või nendele arenenud riikidele, mis projekti ka rahastavad. EPA ütleb lahti vastutusest rahvusvaheliste huvide ees.

Bill Gatesi suutmatus tajuda EPA hoiatust SO2 suhtes on tõend sellest, et ta kas on teadlik sellest, et EPA hoiatus on äärmiselt ülepingutatud või ta lihtsalt ei hooli keskkonnast ja tegelikkuses on tal teised eesmärgid.

Globaalne soojenemine ja ÜRO kontroll

Kavalat globaalse soojenemise ettekäänet kasutatakse ainult poliitilistel eesmärkidel. See on pettus, mis toetub ÜRO valitsustevahelise kliimamuutuste ekspertrühma (UN’s Intergovernmental Panel on Climate Change) manipuleeritud teadusele.

ÜRO proovib saavutada geomanipulatsioonide üle kontrolli  läbi Bioloogilise Mitmekesisuse Konventsiooni lepingu, millega kuulutati moratoorium eksperimentidele – välja arvatud erandjuhtudel.

Järeldus

Geomanipulatsioon on kas riskantne ettevõtmine testimaks ignorantseid teooriaid, või katse kontrollida ilma ning vee- ja toiduvarusid.

Väidet, et Bill Gates on depopulatsiooni entusiast, toetab argument, et geomanipulatsioon on ilmakontrolli skeem, mida saab kasutada relvana miljardite inimeste vastu.

Allikas: Morphcity.com

Eelmine artikkelKodune dehüdraator marjadele
Järgmine artikkelOhtlik suhkruasendaja Aspartaam

3 KOMMENTAARI

  1. Nad usuvad, et see on ohutu ja kasulik, sest nii on neile öeldud. Kõik teised põllumehed üle maailma ju ka kasutavad seda, järelikult peab olema väärt kraam. Lambakarja mentaliteet.

  2. Bill Gates on ju see mees kes ostis endale suurkorporatsioon Monsanto aktsiaid ja rahastas nende teadlaste uuringuid kes töötasid välja GMO seemned.Monsanto toodet Raundop Gold(taimekaitse vahend, mürk) kasutab praegu eestis iga teine põllumeees, nad ütlevad et see on meie tervisele täiesti ohutu, kas see tegelikult ikka on niimodi?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi