Kergitame saladuskatet …

106
4710

Käes on 1. detsember ja detsember on minu jaoks alati olnud kuu täis maagiat, armastust, headust, südamesoojust, hoolivust ning palju muud positiivset. Siinkohal tahan sulle, kallis Hingepeegli lugeja ja toetaja, kergitada veidi seda saladuskatet, mida on meil sulle plaanis 2016. aasta viimasel päeval.

Nagu sa tead, siis iga kolme kuu tagant, loosime kõigi oma toetajate vahel välja väikesed kingitused, aga nagu mõni kuu tagasi teada andsin, siis selle aasta viimane loosimine tuleb teistest erilisem. Just sellel maagilisel vana-aastaõhtul kell 23:59 kuulutame välja 16 +1 õnnelikku võitjat, kellest igaüks saab ühe vahva üllatuse osaliseks.

Miks selline imelik arv: 16+1. Kuna 31. detsembril lõppeb Gregoriuse kalendri järgi 2016. aasta, siis leiame, et 16 võitjat välja loosida vanasse aastasse on just igati paslik. Siinkohal ei avalda me aga seda, mis on need 16 kingitust, selle saavad võitjad ise avastada, kui oma pakid uuel aastal kätte saavad. Vihjeks võin anda mõned märksõnad, mida pakid endas sisaldada võivad: maagia, tervislikkus, kristallid, inglid, mõtisklused, planeerimine, hubasus ja õdusus… See +1 võitja on aga väike lisa uue aasta numbrile, millesse kohe-kohe sisenemas oleme. Sellest, et 2017. aasta tuleb täis maagiat ning rohkeid üllatusi, annab teada ka peavõit…

Anubis Foto: YouTube
Anubis
Foto: YouTube

See üks, see kõige magusam peaauhind, mille toetajate vahel välja loosime, saab olema täis imelisi ja enneolematuid kogemusi. Nimelt üks teist, kallid Hingepeegli toetajad, võidab endale kohtumise (ravimassaaži) meie oma kodumaise Anubisega, Anubise Nõiakatlast, keda tuntakse laiemalt kui šamaan Anu. Anubis palus panna postitust illustreerivaks pildiks oma persooni foto asemel just Anubise.

Seega, kui soovid ka meie aastalõpu maagilisest loosimisest osa võtta, on sul see võimalus täiesti olemas ja selleks astu julgelt meie toetajate hulka. Lisaks kõigi nende vahel, kes seda postitust avalikult oma sõpradega jagavad oma FB lehel, loosime välja veel ühe üllatuse, mille võitja kuulutame välja Hingepeegli FB lehel juba 1. jaanuaril 2017. Jäta kommentaaridesse ka oma soov.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed üllatused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelKas sinu keha põletab energia saamiseks peamiselt suhkrut või rasva?
Järgmine artikkelYijing pajatab detsembri teiseks nädalaks…
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

106 KOMMENTAARI

  1. “Sa oled palju kordi julgem ja targem, kui sa arvad, ja palju tugevam, kui sa endale tundud”. Karupoeg Puhh

    Soovin, et kõik usuksid endasse ja viiksid oma unistused täide :)

  2. No mis ma oskan kosta!? Väga emotsionaalse inimesena püüan enne esmase reageeringu väljapaiskamist hoida mõned hetked suu kinni ning mõelda, et rahu, ära vala lõkkesse õli! Ja toimib! Kui vähegi võimalik, hoian eemale, endal parem ja tõenäoliselt teistel ka! Just seda julgengi kõigile soovida ja soovitada!

  3. Jagan suurima rõõmu- ja armastusega ning enim soovingi kõigile just armastust, aga ka rahu, tervist, õnne ning küllust. Üllatustest armsa Hingepeegli salalaekast (iseendale) kohtumist “Anubisega” ehk Šamaan Anuga- minu absoluutne lemmik tänvuses saates “Eesti selgeltnägijate tuleproov.” Aitäh, aitäh, aitäh, armas Hingepeegl, et olemas olete! Namaste <3

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi