Isvara Joogakool alustab juba 3. septembril Tallinnas Parda 10/12 uut hooaega, mis põhineb India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel. Kursused sobivad kõigile olenemata vanusest, soost, füüsilistest eeldustest või eelnevast kogemusest.

Esimese taseme joogakursus kestab pool aastat ja hõlmab terviklikku joogaõpetust, teooriat ja praktikat. Kursuse käigus tehakse tutvust õpetuse filosoofiaga, erinevate joogastiilidega, õpetatakse energiakeskuste aktiveerimist ja enesetervendamise meetodeid, ka meditatsiooni. Joogaõpetuses on olulisel kohal kontroll oma eluenergia üle, keskendumisvõime arendamine ja meele avardamine.

Isvara Joogakool on rahvusvahelise Agama Yoga joogakooli haru, kus kasutatakse ühtset programmi. Osalejad saavad kaasa ka kirjalikud materjalid.

Rohkem infot leiab SIIT!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelHoppi Wimbush tuleb Eestisse lastega koos kasvamist õpetama
Järgmine artikkelTallinnas toimub psühhedeelikumide ja teadvuse konverents Psycherence 2018

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi