Simsala-bim-abrakadabra….oletame, et leiame ennast võlumaailmast ja see kõik, mis meile võluv tundub, on meie enda tunnetuse tasandil markeeritud või sildistatud sõnaga “võluv”.

Foto: Mensajes Y Oraciones De Amor

Mees – algselt kütt ja sõdalane, rändaja ja vabaduseotsija, leiab ennast ühtäkki südamedaami ukselävel seismas, korraks sissehingamas, seejärel väljahingamas, et ennast rahustada etteplaneeritud uksele koputamiseks. Naine, kelle pärast tuldi siia uksele võib trampida mehe mehelikkuse sootuks sohu, kui mees ei ole teinud iseenda sees tööd- kohtunud oma sisemise naisega – tutvunud oma tunnetemaailmaga. See, kui mees tunneb, et ta on nõrgestatav naise poolt, kelle ta oma südamekaaslaseks on valinud, eeldab tasakaalutust naiseliku ja meheliku energia vahel. On ullikesi tõesti, kes ei tunne südames värinat, aga kui jutt käib suurest igavikulisest armastusest, mis iga Su keharakku ja energiakeskust ergutab ja erutab, ei saa tunda kunagi ennast tõeliselt kindlana ja nii jõuamegi ettearvamatuse lävepakuni, mis toob meid lähemale sellele naiselikule kvaliteedile, mida otsime naises.

Mees – mees, mehelik rändaja, seikleja, vabaduse otsija, tema viimane pelgupaik või lõppsihtkoht on ikkagi Kodu – Kodu looja ehk naine. Kui siin-seal sai vigureid tehtud, trikitatud, saltosid visatud, siis üks hetk selle südamenaise ukse taga seises, viirastub kogu eelnev seiklusterada silme eest läbi. Naise keeldumine pakutavast armastusest võib olla selle mehe jaoks totaalne põrumine, sest ta on pannud kõik oma oskused ja anded kaalukausile, paludes vaid üht:

armasta mind sellisena nagu ma olen ilma süü-või haletsustundeta, ilma pisaraveeta, ilma nõusid loopimata. Võta omaks mind sellisena nagu olen, sest teistviisi see armastusega loodud koostöö kasvupind ei ole lihtsalt kandev.

Ja kui ilmubki meie võluvas võluloos uksele daam/preili/neiu ega talgi sisemuses kergem ei ole, kui noormehel/mehel/härral teisel pool ust. On üsna kindel, et enne tabab teda ehmatus, kohmetus, kui uks avaneb, millele kostub suust kuuldavale tulev imestav sõna: “Sina?”, millele järgneb sünnis naeratus, kui naine on valmis külalist vastu võtma, pakutut vastu võtma. Kuivõrd naine enda sees on teinud tööd mehelike aspektidega, leidnud oma kire, oma tõe, oma ande, oma soovid ja vajadused, sedavõrd on ta suuteline meest vastu võtma oma naiseliku soojusega. Aga kui naine jääb mehiselt külmaks või hakkab tänitama sõnadega, miks alles nüüd tuled Sa mu uksele?, pole nainegi aru saanud tõelise naiselikkuse algsädeme tuumtõest – olla kannatlik, olla vastuvõtlik ja tunnetada. Kannatlikkus on voorus, aga oma emotsioonidega kellelegi peale kargamine on vähese eneseregulatsiooni viga ehk siis päikesepõimik ei tööta koostöös Jumaliku lättega, oskus oodata õiget aega, energeetiliselt õiget aega, mil iga pusletükk asetub oma kohale.

Maal: Josephine Kissinger

Kui naises pole hirmu mehe ees või meessoo ees üldiselt, laseb ta oma südamemehe uksest sisse. Aga mitte selleks, et vaielda või kakelda, vaid selleks, et tarmukalt südamest südamesse suhelda. Ka suhtlemise aluseks on naiseliku energia ruumi hoidmine, milles mees paiskab õhku oma mõtted ja ideede raamistiku. Naise tööks jääb neid mugavdada või pehmendada, töödelda või nõu anda. On teada tuntud tõde, et Delfi Oraakel Vana-Kreekas oli naine. Mehelikult täpne peab olema selle voolava naise kõnepruuk, samas ka helde ning pehme, et ei tõuseks tüli ega kävituks reaktsioonid = emotsioonid, mis võivad veel alateadvuste vahel esile kerkida. Peen alateadvuste puhastus ja põimimine peab olema aset leidnud enne nende kahe võluva inimese reaalset koostööd, teistviisi nad põletavad üksteist teineteise vihahoo tules, sest talumatus, mis lööb esile alateadlikke mustreid puhastades võib olla ilmvõimatu kui tahad teha reaalselt koostööd inimesega, kes võib oma energeetilise tundlikkuse põhjal ühenduda iga sinu viipe või liigutuse või sammuga. Puhtust, energeetilist puhastamist on vaja ja oskust seda teha ka keerulistes ja rasketes situatsioonides võimalikult kergel, kiirelt ja energiat säästval viisil.

Kui need kaks nüüd kenasti istet võtavad selle võluva naise juures, on neil paljutki, mida jagada. Teades oma tõde ja teades oma andeid, võivad nad luua hingede andel baseeruva võimsa koostöö, mille krooniks on nendevaheline lõppematu igavikuline armastusetuli.

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJULGE VIDEO! Raivo Juhansonilt
Järgmine artikkelMahlakuu kesknädala inglisõnumid

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi