Venemaa tunnustatud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrijeva peab Tallinnas Taevas ja Maa keskuses, 28. oktoobrist 3. novembrini rea loenguid.

Tihti küsitakse: miks? Miks just minul selliseid asju juhtub? Mille eest mind karistatakse? Miks, miks, miks? Kui karma moodi läks, ununes olulisem küsimus: küsimus hingevõlgadest. Hingevõla kasutamine erineb vundamentaalselt karmaga seotud põhimõtetest. Vastuseid sellele saab loengult „Hinge võlad“. Hingevõla unustamine on äärmiselt ebamõistlik, sest sellel on inimese saatusele oluliselt suurem mõju kui karmal.

Onufrijeva võimed ilmnesid juba kolmeaastasena, kui ta käis arstist vanaisaga töö juures kaasas ja oskas haigete kohta üht-teist öelda. Perestroika järel oli võimalik esoteerikaga isegi Moskva Ülikoolis tegelda, kuid oluliseks peab Onufrijeva sõltumatust esoteerikast: ta soovib, et inimesed mitte ainult ei kuulaks räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa.

Hüüdnime Hõbedane Haldjas on ta saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. „Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb Onufrijeva.

Onufrijeva on süvausklik. Tal on hea ühendus mitte ainult õigeusu, vaid ka islamiga, preestrid ja imaamid usaldavad teda ning ta on mõlemalt religioonilt tunnustused ja pühitsuse saanud. „Me oleme kogunud raha pühakodadele ja lastekodudele. Praegu on meil seminarid, mille tulu läheb väga raskelt haigete laste peredele,” räägib ta.

Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi. Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul.

Onufrijevat on tunnustatud rahvusvahelise meditsiiniabipreemiaga „Elukutse: elu”. Sihtasutus Terviseassamblee, mida toetavad Maailma Terviseorganisatsioon ja Nobeli komitee Vene esindus, valis Onufrijeva esindama Venemaad Mercy Academy tseremoonial, kus talle omistati Mercy akadeemiku tiitel. Lisaks on ta Star of Hope’i ordeni kavaler.

Rohkem infot seminaride kohta leiab Facebookist

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelTartus toimub müstiliste rütmide saatel ekstaatiline tantsurännak
Järgmine artikkelKarma

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi