Looduslik päikesekaitsevahend

10
18275

1Looduslik päikesekaitse

Foto: Wakeup World

Kuna suvi on praktiliselt kohe ka ametlikult käes, ilmad on juba pikemat aega suvised olnud, siis on vist viimane aeg teile teada anda, kuidas saate looduslikul viisil oma nahka päikese eest kaitsta. Ja selleks ei ole vaja kasutada kalleid ja ebatervislikke kaitsevahendeid.

Kasutan jätkuvalt motot, et mis ei sünni süüa, ei sünni ka kehale määrida! Kui lähtute samamoodi ja hääletate oma rahakotiga, siis saame palju koos korda saata. Mina leian, et olen oma ülesande täitnud, kui vähemalt üks inimene selle endale teadmiseks võtab ja kasutama hakkab.

Kõik me teame, et nahka tuleb päikese käest kaitsta. Paraku on kaubanduses leiduvad päikesekaitsevahendid rikutud erinevate kemikaalidega, mis ei ole meie tervisele üldse kasulikud ja võivad meid hoopis teha vastuvõtlikuks nendele toksiinidele, mille eest me püüame end kaitsta.

Hea uudis on see, et ka kodusel teel on võimalik endale oma isiklik päikesekaitsevahend teha, see mitte ei säästa sulle palju raha vaid annab ka meelerahu, teades, mis seal sees on.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupule: “Järgmine”.

Tagasi
Eelmine artikkelÕliga tõmbamine e. oil pulling – päevik, 1. nädal
Järgmine artikkelRasvumine põhjustab D-vitamiini puudujääki – uurimus
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

    • Reene – võta minuga Hingepeegli meili teel ühendust. Enda E-vitamiini õli 14 000 IU-d ma tellin USAst. Sisaldab tokoferooli ning värvohaka seemne õli.

  1. Kui hakkate ise päikesekreemi tegema, siis hankige kindlasti nanoosakesi mittesisaldav tsinkoksiid! Kui määrite nahale nanoosakesi sisaldavat tsinkoksiidi, siis see imendub läbi naha vereringesse. Nanoosakesi mittesisaldava tsinkoksiidi üksiku osakese suurus peab olema üle 100 nm, siis on ta tervisele ohutu. Kuna Eestis ohutut tsinkoksiidi müügil näinud ei ole, siis olen päikesekaitsevahendite puhul jäänud kookosõli ja jojobaõli kasutamise juurde. Kvaliteetset tsinkoksiidi saab nt Amazonist tellida, kuid hind on veidi krõbe: http://www.amazon.com/dp/B003IGOL8U

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi