Kui Eesti tahab end Venemaa eest kaitsta, tuleb kapist välja tulla

Minu jaoks on täielik müstika see, et Eesti inimesed võtavad Ukraina teemadel rohkem sõna kui 9/11 teemadel. Ma saan aru, et alles paarkümmend aastat tagasi Suure Karu võimu alt vabanenuna on Ukraina sündmusi vaadates ka eestlastel junn jahedaks läinud. Aga ära ei tohi unustada seda, et veel vähem aega tagasi toimus meile teadaoleva lähiajaloo suurim massimõrv: maailmavalitsejate lavastatud libaoperatsioonis 11. septembril 2001 tapeti New Yorgi südalinnas 3000 inimest ja sellele järgnenud valedele üles ehitatud sõdades Afganistanis ja Iraagis tapeti lisaks ära veel rohkem inimesi, kui on eestlasi tervel planeedil kokku!

Foto: reuters.com
Foto: reuters.com

Põhjus, miks 9/11 libaoperatsiooni ei tohi ära unustada, on selles, et need on tihedalt seotud tänaste sündmustega Ukrainas.

Küsi endalt: kes soovib sõda? Sina ei soovi sõda, sinu sõbrad ja tuttavad ka mitte. Kindlasti ei soovi sõda mitte ükski rahumeelne kodanik siin planeedil, sõltumata sellest, mis riigis keegi elab või mis nahavärvi ollakse. Nii palju, kui mina olen reisides näinud, armastavad kõik inimesed maailmas oma kodumaad ja oma peret – sõda pakub meile ainult massimeedia.

Sõda on ennekõike äri

Ja nüüd küsi endalt: mis on maailmas number üks äri? Sõjatööstus. Kogu planeedil panustatakse sõjatööstusesse käesoleval aastal 1,5 triljonit dollarit. See number näeb välja selline: 1 500 000 000 000 $. Kui jagada see summa terve planeedi rahva arvuga, milleks on üle 7 miljardi, siis saame, et iga inimese kohta kulutatakse keskmiselt 214 dollarit aastas kaitsele. Imelik on aga see, et tervel planeedil elab üle miljardi inimese, kes peavad toime tulema vähem kui ühe dollariga päevas, et üldse süüagi saada. Kas selge mõistusega inimene näeb selles loogikat?

Kui sa suudad ise endale tunnistada, et sõjatööstus on äri, ja väga suur äri, siis tundub küll ülimalt loogiline, et kuskil pesitseb jõud, kes tahab ükskõik mis valemiga oma äriimpeeriumi elus hoida. Kui aga reaalne sõda lahti läheb, siis hakkab sõjatööstus iga sekundiga pappi veel rohkem juurde teenima. Kes on uurinud ajalugu, teab väga hästi, et möödunud sajandi suurimad sõjad olid kõik alustatud äärmiselt kahtlastel ja küsimusi tekitavatel asjaoludel. On teada, et maailmapankurid rahastasid I ja II maailmasõja ajal kõiki osapooli, et riigid ja alliansid saaksid endale lisa-sõjavarustust soetada.

Kui uurida, kes omab sõjatööstust, siis näeme, et seda omavad samad tegelased, kes omavad maailma energiatööstust, ravimitööstust, toidutööstust, meediat ja pangandust. Jutt käib sellest kurikuulsast ühest protsendist – globaalsest eliidist, kelle käes on üle poole terve planeedi varandusest ja kes dikteerib riikide valitsusi.

Poliitika on vaimsuse vastand

Nähes, millistele manipulatsioonidele on nii Eesti kui ka ülejäänud maailma majandus ja poliitika üles ehitatud, ei ole minu meelest vaja palju mõelda, aru saamaks, et see kõik on täielik pask. Ja kui ma näen, kuidas kohalikud poliitikud seda räpast mängu kaasa mängivad ning ennast tänaval reklaamivad, siis tekib küsimus: kas nad on paberitega hullud või teadlikult kõige suuremad kurjategijad ajaloos?

Mõned arvavad, et poliitikud on lihtsalt arad ja seetõttu ei räägi nad sellest, mis tegelikult toimub. Olgu nad kinni makstud, peast segi või lihtsalt arad, sel ei ole kokkuvõttes mitte mingit vahet, sest nad viivad nii või teisiti ellu maailmavalitsejate manipulatsioone. Ühte on nad aga kindlasti: nad on vaimust vaesed, sest poliitika on vaimsuse vastand. Seega, senikaua kuni inimesed midagi või kedagi valivad, ei muutu üldse mitte midagi.

Kõik valitsused peaksid saama hundipassi

Päris rets dilemma või mis? Uut Vene okupatsiooni nagu ei tahaks? Aga Eesti riik aitas ise samamoodi kaasa okupatsioonidele Afganistanis ja Iraagis. Siin tuleb mängu universumi seadus, milleks on karma.

Maailmas vohab lakkamatu korruptsioon; inimesed surevad haigustesse, mis on kõik ravitavad, aga alternatiivmeditsiin on keelatud; poodidesse tungib GMO-toit; mesilased üle maailma on välja suremas, sest põllud on mürki täis; lavastatud sõjad; riikide laenusid pole võimalik mitte kunagi ära maksta, sest seda raha polegi kunagi eksisteerinud; terve maailm on võlgu erapankadele, mida omab käputäis …

Kõik erakonnad valetavad ja mängivad lolli!

Kõik erakonnad valetavad ja mängivad lolli! Ma peaksin olema täielik idioot, kui ma valiksin ühe teist või ükskõik kelle teie erakonnast. Kuid kahjuks ei näe paljud veel endiselt seda mängu läbi.

Selle asemel vaatab rahvas telekast, kuidas üks kikilipsuga tola jagab iga aasta mingisuguseid teenetemärke. Nagu ma aru olen saanud, siis neid teenetemärke saavad inimesed, kes pigistavad silma kinni ja süsteemi korruptsiooni vastu kunagi ühtegi sõna ei ütle.

Kokkuvõtteks

Inimkond on valiku ees: kas me tahame edasi elada vanas maailmas ja eitada siin tegelikult toimuvat ning lämbuda omaenda hirmudesse või me teeme valiku võtta omaks uus ja tundmatu, tulles välja oma mugavustsoonist ning meie jaoks loodud illusioonidest. Me ei saa minna valima ja loota, et ehk see minu lemmikpoliitik ajab asja korda, sest kogu süsteem on üles ehitatud korruptsioonile ja manipulatsioonidele. Seda ei ole võimalik süsteemi seest muuta. Energia tootmine süsteemile tuleb lõpetada! Ainult mõttemaailma muutes on võimalik luua rahumeelsemat maailma, kus igaüks meist ja loodus meie ümber on püha.

Loe täismahus kirjutist TELEGRAMIST

Eelmine artikkelKolloidhõbeda saladus
Järgmine artikkelVabaduse deklaratsioon

3 KOMMENTAARI

  1. Jah, nii see on… Keegi ei lähe sõtta kellegi eest, selleks on kasumisaamahimu . Nii oli see kuningas Sargoni ajal Assüürias, kui ka tänapäeval. Mõttetu on mõelda , et separatistid sõdivad Ukrainas ainult seetõttu, et nad armastavad Putinit.
    Peale selle on veel illegaalne relvaäri ja kohalikud sõjad. Näiteks tahab aafrikas üks hõim teist minema peksta paremalt elualalt ja teine tahab end seetõttu kaitsta. Sinna tulevadki ärimehed, kes pakuvad mõlemile poolele relvi. Pärismaalastel raha pole, selle eest peavad nad eluga riskides käsitsi kevandama mineraale, mida meie kasutame mobiilides, arvutites jm. elektroonikas.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi