Tagasi
Järgmine

Nädalapäevad

Foto: The Earth Plan

Eile said teada, kuidas sinu sünnikuupäev mõjutab sinu iseloomuomadusi, siis täna räägime sellest, kuidas sinu sünni nädalapäev seda kõike veelgi enam mõjutab ning millised maagilised kingitused oled oma sünniga ka kaasa saanud.

Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev ja pühapäev. Miks on meil nädalapäevi seitse, mitte kuus või kaheksa? Miskipärast teavad ainult vähesed seda, et nädalapäevi on seitse seetõttu, et astroloogias on just nimelt seitse peamist valitsevat planeeti. Iga päev vastab kindlale planeedile ja Jumalale/Jumalannale ja igat konkreetset päeva mõjutavad just nende energiad ja väed.

Planeedid, päevad ning iidne tarkus

Iidsed nõiad kasutasid igat päeva eraldi erinevate loitsute, maagiliste rituaalide, riituste läbiviimiseks, sest iga teatud tegevus vastas/vastab konkreetsele planeedile/jumalikule energiale. Täpselt samamoodi on sinu sünnihetkel olnud nädalapäev immutatud selle planeedi energiast ja väest, mille oled ka sina oma sünnihetkega kingitusena kaasa saanud.

Iidse traditsiooni kohaselt loetakse päeva alguseks päikesetõusu ning päev kestab järgmise päikesetõusuni. Selle tava järgi ei kehti see, et päev lõpeb südaööga, nagu oleme harjunud mõtlema. Mis tähendab seda, kui oled sündinud näiteks reede ööl vastu laupäeva näiteks kell 02:05, siis tuleks sul siiski lugeda enda sünnipäevaks reedet mitte laupäeva, sest laupäevane päike polnud siis veel tõusnud.

Kuidas siis sinu sünni nädalapäev sind mõjutab? Mida see tähedab ning milliseid võimsaid saladusi see sinu iseloomujoonte ning sinu saatuse kohta avaldab? Nüüd siis lähemalt sellest, millisel nädalapäeval oled sina sündinud ja kuidas on sellest mõjutatud sinu olemus ning iseloom.  Kui sa seda ei tea, siis vaata nädalapäeva kalkulaatorist järele. Võin öelda, et nii mina, kui ka minu pereliikmed ja sõbrad, kelle kohta lähemalt uurisin, lähevad oma iseloomuomaduste poolest küll teda valitseva planeediga kokku.

Otsi rippmenüüst üles see nädalapäev, millal sina sündinud oled ja vaata, kuidas see sind mõjutab ning millise planeedi energiat sa endas kannad. Või soovi korral kliki nupukesele: “Järgmine”

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSinu sünnikuupäev paljastab sinu saatuse ja isikuomadused
Järgmine artikkelInglisõnumid kooljakuu teiseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi