Siinkohal toon välja peamised esinevad kolmekohalised (kolmainsus) numbrikombinatsioonid, mida on tihtilugu näha just tänavapildis. Samas neljakohalised kombinatsioonid (kellaaeg, liikluses jne,) kui sul õnnestub neid näha, on oma tähenduselt veelgi võimsamad.

Mida tahab Universum sulle läbi erinevate numbrikombinatsioonide öelda?

Foto: Salt for my Soul
Foto: Salt for my Soul

Näiteks sellised numbrikombinatsioonid nagu 111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999, 000, on nn “koodid”, mis tähistavad dimensioonidevaheliste väravate e. valgusportaalide avanemist. Seda võib võtta lukukoodidena, mis avab sulle dimensioonidevahelise värava ning võimalikuks saab viienda dimensiooni teadvuse (nt inglite) suhtlemine kolmandas (meie) dimensioonis viibiva teadvusega. Ehk lihtsalt öeldes, toimub omavaheline suhtlus kolmanda ning viienda dimensiooni vahel.

Kui näed sageli kindlaid numbreid või nende kombinatsioone, siis on need sõnumid sinu vaimsetelt teejuhtidelt!

Numbrikombinatsiooniga – 111

Foto: Twin Flame Connection
Foto: Twin Flame Connection

antakse sulle teada, et sulle on avanenud energeetiline värav, millega antakse teada, et nüüd tuleb oma mõtteid ja soove eriti targalt valida, sest sinu mõtted ja soovid on need, mille sa endale lood! Selle kombinatsiooni nägemine on märgiks, et sinu jaoks on avanemas mõni uus võimalus, see on justkui välklambi sähavatus, millega universum on jäädvustanud just selle hetke mõtted, soovid ning need hakkavad rekordilise kiirusega manifesteeruma. Seega mõtle hoolega järele, kas sulle meeldivad need mõtted ja soovid, mida universum sel hetkel kinni püüdis? Kui mitte, siis muuda neid. Võid paluda abi inglitelt, kui sul on raskusi oma mõtete kontrollimise ning nende jälgimisega. Numbrikombinatsioon 11:11, kas omab see mingit tähendust?

Numbrikombinatsiooniga – 222

222antakse sulle teada, et olgu sul jätkuvalt usku oma värskelt külvatud ideedesse, sest kõik läheb hästi! Jätka nende eest hoolitsemist ning kastmist, ehk ära lahku viis minutit enne oma ime sündimist. Sinu looming ilmutab end peagi, seepärast jätka oma tublit tööd! Ära muretse millegi pärast, kuna see olukord laheneb iseenesest ning kenasti kõikide asjaosaliste jaoks.  Jätka positiivset mõtlemist, kasuta positiivseid afirmatsioone ning visualiseerimist.

Numbrikombinatsiooniga – 333

Foto: The Imperceptible Immigrant
Foto: The Imperceptible Immigrant

antakse sulle teada, et oled ühendatud nii ülestõusnud meistrite kui ka inglitega ning nad töötavad sinuga nii päeval kui öösel ja seda mitmetel erineval tasandil. Nad armastavad, juhatavad ja kaitsevad sind igal viisil.

Lisaks tähendab see kombinatsioon õppetükki, millele pead oma elus tähelepanu pöörama. See on  – keha-vaimu-hinge – püha kolmainsus, kus need kolm saavad üheks.

Numbrikombinatsiooniga – 444

Foto: Olav's Belgian
Foto: Olav’s Belgian

antakse teada, et sel perioodil ümbritsevad sind, armastades ja toetades, palju ingleid, andmaks teada, et kõik on hästi ning, et sa ei  muretseks  – peainglid on sinuga! Seni, kuni sa oled õigel teel, juhivad inglid sind läbi märkide ning energiate, kindlustamaks, et negatiivsus sinu teekonda ei segaks. Selle märgiga palutakse sul pöörata ka tähelepanu oma vaimsetele võimetele ning sisemisele tarkusele.

Numbrikombinatsiooniga – 555

Foto: Danielle Fishel
Foto: Danielle Fishel

antakse sulle teada, et on aeg “kinnitada turvavöö”, sest sinu ees seisab suur muutus. Seda muutust ei saa pidada ei positiivseks ega negatiivseks, kuna muutumine lihtsalt on osa elutsüklist. Võimalik, et see on muutus, mis ilmneb nüüd vastusena sinu palvetele, seega tunne ning näe, et oled kaitstud ning täidetud rahuga. Inglid valmistavad sind suureks muutuseks ette ja paluvad sul selleks valmis olla, kui muutused ilmnema hakkavad.

Numbrikombinatsiooniga – 666

Foto: Listverse
Foto: Listverse

antakse sulle mõista, et oled liigselt keskendunud materiaalsele maailmale ning sinu mõtted on tasakaalust väljas. Sul palutakse leida oma mõtetes tasakaal nii maa kui taeva vahel. Täpselt samamoodi nagu Luuka Mäejutluses – paluvad inglid sul keskenduda vaimsusele ning nii teiste kui ka vaimsuse teenimisele, teades et sinu materiaalsed ning emotsionaalsed vajadused saavad sel viisil iseenesest kaetud. Ole avatud vastu võtma nii teiste inimeste kui ka inglite abi ja armastust.

Numbrikombinatsiooniga – 777

Foto: HD Photos Gallery
Foto: HD Photos Gallery

antakse sulle teada, et oled õigel teel ning inglid aplodeerivad sulle! Sul soovitatakse jätkata samas vaimus, siis sinu soovid täituvad, sa oled teinud suurepärast tööd ning sinu edukus on teistele inspiratsiooniks. 777 ilmnemine on äärmiselt positiivne märk ning oodata on imesid. Sinu positiivne ellusuhtumine ning raske töö saab varsti vääriliselt tasustatud. Tegemist on väga positiivse märgiga ning sinu ellu on oodata rohkelt õnne.

Numbrikombinatsioon – 888

888on märgiks, et üks etapp sinu elus on läbi saamas ning on aeg hakata end muutusteks ette valmistama. Tunneli lõpus on hakanud paistma valgus.

Lisatähendusena on märgiks vilja küpsemisest ning on aeg selle koristamiseks ning oma tulemuste ning saavutuste nautimiseks. Ehk teisisõnu – ära lükka edasi liikumist tulevikku, kui kätte on jõudnud aeg oma töö vilju nautida.

Numbrikombinatsioon – 999

Foto: Aksys Games
Foto: Aksys Games

tähistab aga kas sinu elus või globaalses mastaabis ühe pikema perioodi lõppu. See on samas ka sõnum valgustöölistele (tervendajatele jt), et on aeg jalad tagumiku alt välja tõmmata ning tööle hakata, sest Emake Maa vajab sinu abi ja seda viivitamatult! Häälesta end kõikehõlmavate energiatega neid usaldades ja järgides.

Numbrikombinatsiooniga – 000

000meenutatakse sulle, et sa oled oma Loojaga üks ning tema armastus on alati sinuga.  Veel tähendab selle kombinatsiooni nägemine, et mingi olukord või situatsioon sinu elus/selle arengus on teinud täisringi ning jõudnud tagasi algusesse. Kuna kombinatsioon 000 tähendab ka lõpmatust, mis omakorda tähendab – Alfat ja Omegat – ehk kõrgeim võim suunab sind uue alguse suunas. Kõikidel asjadel, mis puudutavad sinu elu, on positiivne ning tulemuslik mõju.

Soovid enamat?

Foto: HayHouse
Foto: HayHouse

Kuna maailmas on nii palju erinevaid numbrikombinatsioone, siis neid siin kõiki pole võimalik ega ka mõttekas välja tuua. Kes aga tahab erinevate numbrikombinatsioonidega lähemalt tutvust teha, siis soovitan soojalt endale muretseda selline vahva Doreen Virtue inglinumbrite raamat nagu “Angel numbers 101,” saadaval näiteks  Väike Ingel pesadest.

Kui mingil põhjusel jäid oma raamatust ilma või ei raatsi seda endale Krisostomuse kaudu tellida, siis võid iTunes´ist soetada endale hoopis selle raamatu äpi, mille abil saad iga kell oma iPhone, iPad või iPodis, sind huvitavaid numbrikombinatsioone kaeda. Raamatust leiad terve rea erinevaid numbrikombinatsioone vahemikus 0-999.

Mõnustat numbrijahti!

Eelmine artikkelMärgid sellest, et sinu kolmas silm on avanemas
Järgmine artikkelInglihoroskoop lõikuskuu II pooleks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi