Tagasi
Järgmine

Želatiin

Foto: Sarana Mitra Inti Kimia

Mis siis on želatiin? Nagu sa juba tead, siis želatiinist tehakse tarretist, kummikomme jpm. Samas tead sa ka seda, et need keemiat ja värvainet täis kaubanduses müüdavad želatiinist valmistatud tarretised ja kummikommid, ei ole sinu tervisele just kõige kasulikumad.

Küll on aga puhas, magusaine-, värvainevaba želatiin sinu tervisele igati kasulik ning siinkohal tahangi välja tuua mõned näited, kuidas želatiini kasutamine sinu tervisele kasuks tuleb.

Mis on želatiin?

Kui sa oled taimetoitlane või vegan, siis ilmselt sulle želatiin ei sobi ega ka meeldi, sest sa tead täpselt, et želatiin on läbinisti loomne toode. Želatiin on värvitu, maitsetu toode, mis on tehtud loomsest kollageenist: nahk, sidekude ning kondid. Mitte just kõige isuäratavam mõte ega pilt…

Järgmiselt kahelt leheküljelt leiad infot selle kohta, miks me peaksime tarvitama rohkem želatiini ning miks see meile kasulik on. Samuti seda, millist želatiini osta ning kuidas seda rohkem oma toidulauale tuua. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv ja huvipakkuv lehekülg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPaus läbi ja tagasi orbiidil
Järgmine artikkelNõiaköök – Hambad valgeks musta õliga
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...